Reklama

Brytyjska rodzina królewska na tym nie oszczędza!

Ile księżna Kate Middleton wydaje na zdrowy styl życia? Nie od dziś wiadomo, że małżonka księcia Williama kocha sport i wartościowe jedzenie, a jej wygląd jest najlepszym dowodem na to, że często pozwala sobie na wizyty w drogich salonach kosmetycznych. Magazyn hello podsumował, ile mogą wynosić jej wydatki związane z tą sferą życia. Kwota zwala z nóg!

Brytyjska rodzina królewska prowadzi zdrowy styl życia. 

Księżna Kate Middleton bardzo uważa na to, co je, trenuje wioślarstwo i tenis, a także dba o swój wygląd w wyjątkowy sposób. To wszystko kosztuje. 

Na podstawie wyliczeń magazynu Hello można przypuszczać, że tego rodzaju wydatki małżonki księcia Williama i jej najbliższej rodziny wynoszą przynajmniej 55 000 funtów, a więc prawie 300 tysięcy złotych i to w jednym z najtańszych scenariuszy.

Reklama

To prawdziwa fortuna? Na co Kate i William przeznaczają aż tyle pieniędzy?

Księżna Cambridge prowadzi zdrowy styl życia. Kate ma sporo wydatków!

Księżna Cambridge inwestuje dużo pieniędzy w zdrowy styl życia swojej rodziny. 

Kate Middleton jest w świetnej formie. Uwielbia sport. Jakiś czas temu współprowadzący podcast Royally Obsessed ujawnił nawet w rozmowie z Harper's Bazaar, że małżonka księcia Williama ma w domu własną maszynę do wiosłowania. Niewykluczone, że z całym niezbędnym wyposażeniem. 

W Pałacu Kensington znajduje się obecnie świetnie wyposażona siłownia, jednak wcześniej książęca para królewska była związana z prestiżowym Harbour Club w Chelsea. 

Na tym jednak nie koniec, bo Kate Middleton uwielbia też tenisa. Podobno brała nawet drogie lekcje w londyńskim Hurlingham Club w Fulham, co znacznie poprawiło jej umiejętności gry. 

Aby wrócić do formy po narodzinach księcia Jerzego w 2013 roku, księżna ćwiczyła natomiast pod okiem wykwalifikowanej trenerki, Louise Parker, która pomogła jej odzyskać idealną sylwetkę. 

Na co jeszcze Kate wydaje pieniądze? Na kosmetyczkę, fryzjera i produkty do pielęgnacji twarzy. Patrząc na księżną, od razu widać, że przywiązuje ogromną uwagę do pielęgnacji cery. 

Ponoć w sprawie swojej skóry miała nawet konsultować się z ekspertką Deborah Mitchell odnośnie regularnych kuracji z wykorzystaniem jadu pszczelego. 

Aby jej włosy były w rewelacyjnej kondycji, małżonka księcia Williama dba o nie w jednym z najlepszych salonów fryzjerskich. Vogue Australia twierdzi, że Kate Middleton w tym celu udaje się do Richarda Warda. Tam wykonuje nawilżające kuracje i organiczne zabiegi koloryzacji. 

Jeżeli chodzi o jedzenie, księżna bardzo zwraca uwagę na jakość jedzenia w pałacu. W jednym z wywiadów ujawniła również, że jej rodzina ma własny ogródek, w którym uprawia warzywa, w tym marchewki, fasolę, buraki i ziemniaki.

Jak widać, Kate stawia na najwyższą jakość, a to musi sporo kosztować!

Czytaj również:

Księżna Kate kocha jesienne stylizacje! Jest ich mistrzynią!

Agnieszka Woźniak-Starak kocha czarne stylizacje! Nie ona jedyna!

Te trendy wylansowała Rachel z "Przyjaciół". Wciąż są hitem!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama