Reklama

Reklama

Była dziewczyna Harry'ego opowiedziała o związku z księciem!

Eks partnerka księcia Harry'ego, który ostatnio sporo udziela się w mediach, zdradziła, jak wyglądał ich związek. Wnuk królowej Elżbiety II i Chelsy Davy byli razem przez... siedem lat!

Zanim jeszcze książę Harry związał się z aktorką Meghan Markle, przez wiele lat pozostawał w związku z niejaką Chelsy Davy. Była to jego pierwsza oficjalna dziewczyna. 

Para była razem przez siedem lat, a niedawno piękna blondynka ujawniła, co najbardziej przerażało ją w związku z wnukiem królowej Elżbiety II. 

Największa miłość księcia Harry'ego?

Relacja modelki i bizneswoman Chelsy Davy z księciem Harrym od początku była dość burzliwa. Para poznała się w Lesotho, kiedy młodszy syn księcia Karola i lady Diany odbywał tam wolontariat. 

Ich relacja nie przetrwała, ponieważ kobieta nie radziła sobie z całą "otoczką" wokół Sussexa. Nie podobało jej się to, że jest pod stałą obserwacją dziennikarzy. 

Reklama

Harry i Chelsy rozstali się w 2010 roku, jednak wciąż mają dobre relacje, o czym świadczy m.in. to, że eks partnerka księcia pojawiła się na jego ślubie z Meghan Markle.

Chelsy nie była na to gotowa

Jakiś czas temu w rozmowie z "The Times" Chelsy Davy ujawniła, że związek z Harrym ją przerażał, ponieważ była w bardzo młodym wieku i nie czuła się na niego gotowa.

Myślicie, że Chelsy Davy żałuje, że zerwała z księciem Harrym? 

Czytaj również:  

Katarzyna Warnke jest teraz brunetką? 

Pamiętacie Peggy ze "Świata według Bundych"? Ale się zmieniła! 

Kazik Staszewski ujawnia, jakie ma plany! 

Cała prawda o Bogusi z "Hotelu Paradise" 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: książę Harry | brytyjska rodzina królewska | Chelsy Davy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy