Reklama

Reklama

Celia Krychowiak zachwyciła internautów. Zdjęcia z plaży zrobiły furorę

Celia Krychowiak za pośrednictwem instagramowego profilu podzieliła się z internautami kilkoma ujęciami z plaży. Żona polskiego piłkarza zapozowała w stroju kąpielowym i wyeksponowała umięśnione ciało. Internauci od razu zareagowali i zasypali modelkę miłymi słowami. Komentarz postanowił zostawić również Grzegorz Krychowiak. Oto jak skomentował zdjęcia żony.

Jak Grzegorz Krychowiak poznał swoją przyszłą żonę?

Celia i Grzegorz Krychowiak od lat tworzą szczęśliwy związek. Modelka miała 19 lat, gdy pierwszy raz spotkała wówczas 21-letniego piłkarza z Polski grającego w jednym z francuskich klubów. Poznali się w sklepie z luksusowym wyposażeniem do łazienek, w którym pracowała jako asystentka menadżera. Już wtedy między nimi zaiskrzyło.

W 2017 roku Grzegorz Krychowiak podczas wakacji na Bora-Bora oświadczył się Celii, a dwa lata później wzięli ślub. Para przekazała tę radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Celia Krychowiak zachwyciła interanutów

Żona Grzegorza Krychowiaka jest aktywna w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil śledzi 174 tys. osób, więc nic dziwnego, że stara się regularnie publikować nowe posty. 

Reklama

Zobacz również: Doda pozwała Polskę do Trybunału w Strasburgu i... wygrała. Otrzyma odszkodowanie

Modelka udostępnia zdjęcia w modnych stylizacjach, ujęcia z wakacji oraz kadry z mężem. Tym razem Celia Krychowiak podzieliła się z internautami serią zdjęć z plaży. 

Celia Krychowiak postanowiła wyeksponować umięśnione ciało, a internauci nie potrafili oderwać wzroku od jej figury. Ich uwagę przykuł płaski brzuch oraz smukłe, długie nogi. Celia Krychowiak została wręcz zasypana komplementami. "Idealna", "Piękna" - można przeczytać pod postem.

Zobacz również: Australijczyk uważa, że jest synem królewskiej pary. Chce to udowodnić w sądzie

Komentarz postanowił zostawić również Grzegorz Krychowiak. "Nie jest źle" - napisał piłkarz. Ponadto w odpowiedzi na komentarz Sary Boruc dodał - "Wychowana na pierogach". Piłkarz słynie z dystansu do siebie i poczucia humoru, a więc komentarz, który zostawił żonie, zdecydowanie rozbawił internautów.

Zobacz również: Odchudzona Jessica Simpson w nowej sesji zdjęciowej. Ale zmiana!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Celia Jaunat | Grzegorz Krychowiak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy