Reklama

Reklama

Christina Applegate: Jak teraz wygląda Kelly ze "Świata według Bundych"?

Christina Applegate ma na koncie mnóstwo różnych ról w filmach i serialach telewizyjnych, jednak dużej ilości swoich fanów jest znana przede wszystkim z serialu "Świat według Bundych", gdzie wcielała się w rolę pięknej Kelly Bundy. Jak teraz wygląda aktorka? Okazuje się, że wciąż jest piękną kobietą!

Amerykański serial komediowy "Świat według Bundych" robił istną furorę w latach 90. Losy nieporadnego sprzedawcy butów i jego rodziny przez lata żywo fascynowały telewidzów na całym świecie. 

Od 1987 przez dziesięć lat fani produkcji śledzili losy mieszkańców Chicago. 

Jedną z najbardziej lubianych i charakterystycznych bohaterek "Świata według Bundych" była piękna, choć niezbyt inteligentna córka głównego bohatera — Kelly Bundy

Oglądając stare odcinki serialu, trudno jest nie zauważyć, że Christina Applegate, grając tę postać, wykonała kawał dobrej roboty. 

Reklama

Christina Applegate: Nie tylko Kelly Bundy

Christina Applegate przez wielu fanów na świecie jest kojarzona głównie z rolą jasnowłosej Kelly Bundy. Pomimo tego, trzeba jednak pamiętać, że aktorka ma na swoim zawodowym koncie również sporo innych ról. 

Oprócz "Świata według Bundych" jasnowłosa piękność wystąpiła jeszcze w sitcomie "Jesse", gdzie zagrała główną bohaterkę. 

Gwiazdę, którą w 2009 roku "People" uznało za najpiękniejszą aktorkę, w przeszłości można było również zobaczyć m.in. w takich filmach jak: "View from the Top", "Mocne uderzenie", "V", "Marsjanie atakują!","Goście, goście w Ameryce" czy "Sweetest Thing". 

Jedną z ostatnich ról Christiny Applegate na dużym ekranie była ta z "Już nie żyjesz", gdzie zagrała w ubiegłym roku. 

Kelly ze "Świata według Bundych" kiedyś i dziś

Christina Applegate wciąż jest piękną kobietą, która ma za sobą walkę z podstępną chorobą. 

W przeszłości zmagała się z rakiem piersi. W wyniku choroby gwiazda zdecydowała się przejść operację usunięcia oraz rekonstrukcji biustu i niejednokrotnie podkreślała, jak ważna dla zdrowia jej zdaniem jest profilaktyka oraz odpowiednia dieta.

Pomimo upływu lat Christinie Applegate udało się zachować urodę i zgrabną sylwetkę. Wciąż zachwyca podczas oficjalnych wydarzeń, pozując na ściance w eleganckich kreacjach. 

W tym roku aktorka skończy 50 lat i jest żywym dowodem na to, że wiek to tylko liczba! 

Wy też jesteście fanami talentu i urody Christiny Applegate

Czytaj również: 

Kim jest i czym zajmuje się córka Bogusława Lindy? 

Najpopularniejszy wróżbita w Polsce wyznał prawdę!

Rewolucja w branży hotelarskiej. To musisz wiedzieć!!

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kelly Bundy | Świat według Bundych | Christina Applegate

Reklama

Reklama

Reklama