Reklama

Conchita Wurst. Jak dziś wygląda?

Conchita Wurst była najjaśniejszą gwiazdą Eurowizji w 2014 roku. Na przestrzeni lat wizerunek sceniczny tej niezwykłej osoby ewoluował. Dziś jest nie do poznania. Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda?

Conchita Wurst, a właściwie Thomas Neuwirth to postać, która szturmem podbiła Europę, kiedy w 2014 roku udało jej się wygrać Konkurs Piosenki Eurowizji. Wokalista wywiadów udziela jako Conchita, ale prywatnie chce, by zwracano się do niego w formie męskiej. 

Utwór „Rise Like a Phoenix” okazał się prawdziwym hitem, który podbił listy przebojów na całym świecie, a sceniczny wizerunek, który Thomas Neuwith zaprezentował podczas festiwalu, był tak charakterystyczny, że do dziś trudno jest wymazać go z pamięci. 

Fani pokochali Conchitę Wurst taką, jaką jest, dlatego nie przeszkadza im to, że Thomas Neuwith zmienia się niczym kameleon.

Reklama

Od pewnego czasu artysta ma blond włosy i zupełnie nie przypomina już dawnego siebie. Nadal ma jednak brodę, która wyróżnia go na tle innych gwiazd. 

Jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Często publikuje nowe posty na Instagramie, a każda jego kolejna stylizacja wywołuje poruszenie wśród followersów.

Co myślicie o jego aktualnym wizerunku? 
Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | Eurowizja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy