Reklama

Reklama

Córka Izabelli Scorupco zachwyca urodą

Izabella Scorupco w czerwcu skończy 51 lat, ale urody, wdzięku i zgrabnej sylwetki mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka. Piękna aktorka wciąż przyciąga wzrok i ma wielu fanów na całym świecie, ale nie wszyscy wiedzą, że aktorka ma dorosłą córkę. Czy 23-letnia Julia również jest taką pięknością jak jej mama w młodości?

Izabella Scorupco jest jedną z tych gwiazd, dla których czas wydaje się wyjątkowo łaskawy. Piękność, której ogromną popularność przyniosła rola w filmie o przygodach Jamesa Bonda, wciąż zachwyca swoim wyglądem. 

Aktorka w 1995 roku wystąpiła w Golden Eye u boku Pierce'a Brosnana. Sympatię polskich fanów przyniosła jej jednak inna rola. Mnóstwo męskich serc zabiło szybciej na widok Izabelli Scorupco w ekranizacji słynnego "Ogniem i mieczem". 

Od tego czasu minęły już prawie 22 lata, ale patrząc na atrakcyjną i utalentowaną aktorkę, naprawdę trudno jest uwierzyć, że w tym roku skończy 51 lat. 

Reklama

Izabella Scorupco wciąż pozostaje aktywna zawodowo. Od czasu do czasu można zobaczyć ją na ekranie. Ostatnie produkcje z jej udziałem to m.in. "Hidden: Förstfödd" oraz "Sleepwalker".

Oddani fani Izabelli Scorupco dobrze wiedzą, że ma ona dorosłą córkę, która również wyrosła na bardzo atrakcyjną kobietę. 

Czy Julia Czerkawski jest bardzo podobna do swojej znanej mamy?

Powyższe zdjęcia 23-letniej Julii Czerkawski nie pozostawiają chyba wątpliwości co do tego, że młoda kobieta odziedziczyła ona urodę po swojej sławnej mamie. 

Izabella Scorupco na pewno jest bardzo dumna ze swojej córki, bo obie panie od czasu do czasu wrzucają do sieci wspólne zdjęcia. 

Widać, że mają świetny kontakt! 

Myślicie, że Julia Czerkawski powinna pójść w ślady Izabelli Scorupco? 

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabella Scorupco | gwiazdy | uroda | James Bond

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy