Reklama

Reklama

Czułe gesty księżnej Kate i księcia Williama. Chcą w ten sposób ukryć kryzys?

Plotki o kryzysie w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama nie cichną. Każde publiczne wystąpienie jest dokładnie relacjonowane przez media nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale na całym świecie. Tym razem kamery uwieczniły moment, w którym Kate i William okazują sobie czułe gesty.

Kryzys w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama?

O problemach w związku Kate i Williama zaczęto mówić w 2019 roku, kiedy pojawiły się plotki o rzekomym romansie księcia z Rose Hanbury. Chociaż minęły już dwa lata, to informacje o kryzysie pojawiają się nadal. 

Od tamtego czasu każde zachowanie i spojrzenie małżonków jest analizowane. Coraz częściej pojawiają się pogłoski, że księżna Kate i książę William próbują ukrywać poważne problemy małżeńskie, z którymi borykają się od dawna. 

Ostatnio księżna Kate i książę William pojawili się na koncercie bożonarodzeniowym organizowanym w Opactwie Westminsterskim. Uwadze czujnych internautów nie umknęło jedno z nagrań z tego wydarzenia. 

Reklama

Chociaż Kate i William zawsze powstrzymywali się przed okazywaniem sobie publicznie uczuć, to na nagraniu widać czuły gest.

Podczas występu Ellie Goulding książę William posłał żonie czułe spojrzenie, które od razu odwzajemniła. Na nagraniu można zauważyć, że księżna Kate uśmiechnęła się zalotnie, a później spuściła głowę.  

W ten sposób próbują pokazać światu, że nadal się kochają czy może chcą uciszyć pogłoski o kryzysie?

Czytaj więcej:

Klaudia Helejcio pokazała urocze zdjęcie córki!

Kim jest Julio Iglesias Junior, gwiazda sylwestra w Zakopanem?

Dawid Narożny zrobił tatuaż na szyi!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy