Reklama

Reklama

Dagmara Kaźmierska przeżyła chwile grozy

Królowa Życia ma stałe grono fanów. Wśród nich są podziały. Jedni obserwują konto na Instagramie, drudzy na TikToku. Jednak filmik, który umieściła Dagmara Kaźmierska, pojawił się na obu platformach społecznościowych. Można powiedzieć, że to film grozy... Co się stało?

Królowa Życia powinna skorzystać z kursu pierwszej pomocy?

Nic nie zapowiadało tragedii. Dagmara Kaźmierska postanowiła wybrać się za miasto. Nieoczekiwanie sielski klimat zamienił się w kino akcji. 

Chwila nieuwagi wystarczyła, aby przyjaciel Królowej Życia przez przypadek podpalił ubranie. Reakcja była natychmiastowa. Może zbyt spontaniczna? W takich sytuacjach należy zachować zimną krew, ale też powinniśmy przestrzegać zasad pierwszej pomocy. Popisywanie się nie jest wskazane, bo w grę wchodzi ludzkie życie. Zatem jak postępować, kiedy ktoś podczas prac na działce lub rozpalania grilla przez przypadek się podpali?

Reklama

Najskuteczniejszym sposobem jest ugaszenie ognia kocem. Oczywiście nie zawsze mamy go pod ręką. Królowa Życia miała pod ręką gaśnicę. To dobry sposób, ale starajmy się pryskać ofiarę punktowo. Mniej chaosu więcej precyzji.

Sami zobaczcie, bo to, co miało być zabawne, wielokrotnie kończy się tragedią. Dlatego kurs pierwszej pomocy przed wakacjami przydałby się wielu osobom, które marzą o spokojnym wypoczynku. Plus dla Dagmary Kaźmierskiej jest taki, że nie bała się reagować. Wiele osób zastanawia się, czy jest sens pomagać, czy nie zaszkodzimy? Bezczynność jest najgorszym rozwiązaniem, co potwierdzają ratownicy medyczni.

To może cię zainteresować

Małgorzata Rozenek-Majdan uważa, że bezpłodność powinna być leczona przy finansowym wsparciu państwa. In vitro dla każdego!

Barbara Kurdej-Szatan w nowej odsłonie. Co uchwycił fotograf? Takiego zdjęcia jeszcze nie miała

Magdalena Pieczonka pozuje bez bielizny. Odważne zdjęcia

Paulina Sykut-Jeżyna coraz szczuplejsza. Nad Bałtykiem odsłoniła ciało!

Magdalena Mołek objada się. Dziennikarka nie dba o linię? O co chodzi

Wiktoria Gąsiewska odsłania zgrabne nogi. Co za ciało!

Magda Karwacka w samym ręczniku! Uczestniczka "Top Model" pokazała odważne zdjęcie

Niedźwiedź na ulicach Zakopanego! 

Katarzyna Zielińska odsłoniła brzuch! 

Białe plamy na skórze po opalaniu. Dlaczego powstają? 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: królowa życia | pierwsza pomoc | pożar

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy