Reklama

Reklama

Danuta Lato kiedyś rozpalała zmysły. Pamiętacie polską seksbombę?

Danuta Lato w latach 80. była uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet w Polsce. Jej seksowne kształty robiły furorę nie tylko w naszym kraju, ale również poza jego granicami. Pamiętacie ją jeszcze?

Danuta Lato dziś ma 57 lat i raczej stroni od mediów, ale kiedyś była uważana za jedną z najpiękniejszych polskich kobiet czasów PRL-u. W latach 80. była wielką gwiazdą, o której krycie marzył niejeden mężczyzna. 

Zrobiła karierę w Polsce i za granicą. Nie bała się eksponować swojej ponętnej figury, a jej nietypowa sylwetka robiła prawdziwą furorę. Chociaż Danuta Lato nie należała do wysokich piękności, na tle innych kobiet wyróżniał ją obfity biust, obok którego nie sposób było przejść obojętnie. 

W młodości była nieśmiała i miała kompleksy z powodu rozmiaru biustonosza, jednak później to, czego się wstydziła, stało się jej atutem, dzięki któremu zyskała ogromną sławę. 

Jej zdjęcia można było zobaczyć w najpopularniejszych magazynach, m.in. w "Playboyu" i "Penthouse". Na brak propozycji zawodowych nie mogła narzekać. 

Robiła zawrotną karierę. Pozowała do zdjęć, grała w filach i nagrywała piosenki. Na początku lat 90. artystka postanowiła jednak zakończyć swoją karierę, aby skupić się na życiu prywatnym. 

Wyjechała do Niemiec, założyła rodzinę i postanowiła zdobyć uprawnienia w dziedzinie fizjoterapii. Podobno nadal pracuje w zawodzie. 

Reklama

Dajcie znać, czy wy też byliście jej fanami! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Danuta Lato | gwiazdy | seksbomba

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy