Reklama

Reklama

Demi Rose pręży się na Instagramie

Demi Rose to 25-letnia modelka, która w internecie robi prawdziwą furorę. Na samym Instagramie obserwuje ją ponad 15 mln osób, z którymi gwiazda chętnie dzieli się szczegółami ze swojego codziennego życia.

Kariera Demi to dowód na to, że żeby zostać modelką, wcale nie trzeba być wysoką chudziną. Rose, mimo że ma zaledwie 157 cm wzrostu, a jej figura jest daleka od rozmiaru XS, w internecie zgromadziła miliony fanów, którzy regularnie oglądają, lajkują i komentują jej zdjęcia.

Głównym narzędziem, za pomocą którego modelka komunikuje się z fanami, jest Instagram. Demi regularnie zamieszcza na swoim profilu fotki, na których zwykle pozuje w śmiałych, odsłaniających ciało stylizacjach. Choć jej zdjęcia zawsze budzą sporo entuzjazmu, to, które opublikowała ostatnio szczególnie spodobało się internautom.

Reklama

Zdjęcie zostało wykonane na Ibizie i jak na Ibizę przystało, jest utrzymane w wakacyjnym nastroju. Demi pozuje na nim ubrana w jednoczęściowy kostium kąpielowy i słomkowy daszek, włosy splotła zaś w ciasny warkocz. Gwieździe towarzyszy mały piesek, którego w pierwszej chwili trudno dostrzec - jego sierść ma taki sam kolor jak ziemia, na tle której pozuje Demi. "We wtorki stawiamy na kamuflaż" - napisała gwiazda.

"Najsłodsze zdjęcie, jakie widziałam", "Nie przestawaj być wspaniała", "Jak maskotka", "Super" - pisali fani w komentarzach.

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy