Reklama

Diane Keaton stawia na oryginalność i żartuje na ściance

75-letnia Diane Keaton wielokrotnie udowodniła, że lubi bawić się modą i zdecydowanie stawia na oryginalność. Podczas gali LACMA Art + Film w Los Angeles aktorka świetnie się bawiła na czerwonym dywanie i wyglądała oszałamiająco.

6 listopada wieczorem w Muzuem Sztuk Pięknych w Los Angeles odbyła się coroczna gala LACMA Art + Film. Podczas tego wydarzenia nagradza się artystów z różnych branż za ich wkład w rozwój sztuki.

Mimo pandemii koronawirusa, na czerwonym dywanie pojawiło się wiele gwiazd. To niezwykle prestiżowe spotkanie branżowe, a w tym roku jednym ze sponsorów imprezy była marka Gucci.

Diane Keaton: Zabawa i oryginalność

Jedną z gwiazd, które pojawiły się na czerwonym dywanie była Diane Keaton. Ta 75-letnia gwiazda od lat stawia na niezwykle oryginalne stylizacje. Uwielbia przede wszystkim ciekawe dodatki: oprawki okularów, nakrycia głowy, chusty czy rękawiczki.

Reklama

I tym razem Diane Keaton nie zawiodła fanów jej stylu. Postawiła na cekinowy granatowy garnitur, do którego dobrała elegancką koszulę zapinaną pod szyję oraz czarne półbuty na obcasie. Tym razem z dodatków wybrała czarny beret, który świetnie pasuje do jej siwych włosów, a wprawne oko mogło zauważyć jego obramówkę z logo domu mody Gucci. Stylizację dopełniły czarne, niezwykle wyraziste oprawki okularów i grube niczym sygnety pierścionki.

Jak widać po zdjęciach, Diane Keaton świetnie się bawiła na ściance. Tryskała humorem i zagadywała fotografów.

Diane Keaton jest znakomitą i wielokrotnie nagradzaną aktorką. Oscara zdobyła za rolę w filmie Woody’ego Allena "Annie Hall". Grała m.in. u boku Meryl Streep, Leonardo DiCaprio czy Roberta DeNiro. Także produkuje i reżyseruje filmy. Ciekawostką jest, że wyreżyserowała jeden z odcinków kultowego serialu "Twin Peaks".

Zobacz także:

Nowa moda. Siwe jest piękne

Diane Keaton: Jadłam 20 tys.kalorii dziennie

Gwiazdy na gali gali LACMA

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama