Reklama

Reklama

Doda jest w życiowej formie

Dorota Rabczewska-Stępień zamieściła niedawno w mediach społecznościowych nowe zdjęcie w bikini. Sylwetka polskiej gwiazdy prezentuje się teraz lepiej niż kiedykolwiek.

Dorota Rabczewska-Stępień to popularna polska wokalistka pochodząca z Ciechanowa. Talent muzyczny rozwijała już od dzieciństwa, bo w szkole muzycznej I stopnia uczyła się w klasie fortepianu. 

Stała się znana dzięki piosenkom nagranym z zespołem Virgin, a później tylko zyskiwała popularność za sprawą solowej kariery. Do jej największych hitów należą bez wątpienia takie utwory jak: "Znak pokoju", "Dżaga" oraz "Bad girls". 

Chociaż wielu uważało ją przez lata za skandalistkę, jakiś czas temu przeszła przemianę. Nieraz wspominała publicznie, że przy nowym mężu, Emilu Stępniu wreszcie może być w pełni sobą. 

Nie wszyscy wiedzą, że ważną częścią życia Dody jest sport. Ojciec piosenkarki jest znanym sztangistą, a ona sama przez dłuższy czas trenowała lekkoatletykę.

Dorota Rabczewska-Stępień zawsze zachwycała fantastyczną sylwetką. Od lat jest uważana za jedną z najseksowniejszych polskich gwiazd, gdziekolwiek się nie pojawia, zawsze wygląda rewelacyjnie. 

Artystka nie marnuje wolnego czasu. Przerwę w koncertach postanowiła wykorzystać na pracę nad swoją sylwetką. Efektami pochwaliła się na swoim instagramowym profilu. 

Jest na co popatrzeć! 

Reklama

Fani Dody są zachwyceni jej figurą. Nic dziwnego, sylwetka polskiej gwiazdy jest teraz perfekcyjna. 

Ona sama słusznie zauważyła, że jest w "formie życia". Patrząc na powyższe zdjęcie, od razu widać, że Dorota Rabczewska-Stępień czuje się doskonale w swoim ciele. 

A wam, jak się podoba polska piosenkarka w takim wydaniu? 

Zobacz także:

***#POMAGAMINTERIA

Na Farmie Życia w Więckowicach mieszka 10 osób z autyzmem. Żadna z nich nie jest samodzielna, wymagają wsparcia w codziennych czynnościach życiowych. Jeśli Farma nie przetrwa, alternatywą dla jej mieszkańców pozostaje szpital psychiatryczny, koniec czułej opieki, przywiązani pasami do łóżka stracą poczucie bezpieczeństwa, stracą swój dom. Możesz im pomóc! Sprawdź szczegóły >>

W ramach akcji naszego portalu #POMAGAMINTERIA łączymy tych, którzy potrzebują pomocy z tymi, którzy mogą jej udzielić. Znasz inicjatywę, która potrzebuje wsparcia? Masz możliwość pomagać, a nie wiesz komu? Wejdź na pomagam.interia.pl i wprawiaj z nami dobro w ruch!Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | gwiazdy | zgrabna sylwetka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy