Reklama

Doda sprzedaje mieszkanie!

Doda postanowiła zareklamować swoje mieszkanie na Instagramie. Popularna artystka chce je sprzedać. Zobaczcie, jak wyglądają pomieszczenia!

Doda nie przestaje nas zaskakiwać. Najpierw zmieniła swój wizerunek, później wzięła niespodziewany ślub, a ostatnio pochwaliła się efektami ćwiczeń i diety. 

Jest w lepszej formie niż kiedykolwiek, a teraz okazuje się, że postanowiła sprzedać swoje mieszkanie. 

"Moje mieszkanie 135m na Górnym Mokotowie, na ostatnim piętrze kamienicy, właśnie zostało wystawione do sprzedaży" - napisała w opisie pod opublikowanymi przez siebie filmikami. 

Gwiazda nagrywała je, wirtualnie oprowadzając fanów po pokojach. Chętnych na pewno znajdzie się sporo, w końcu kto nie chciałby mieszkać w dawnym domu piosenkarki. 

Trzeba przyznać, że wnętrza robią wrażenie!  

Reklama

Pod postem artystki nie brakowało komplementów odnośnie wystroju wnętrza. Jak widać, Doda ma gust nie tylko do ubrań, bo mieszkanie jest naprawdę piękne. 

Uwagę zwracają nietypowe elementy, takie jak chociażby ogromny wiatrak i złote ściany. Jesteśmy przekonani, że na pewno znajdzie się ktoś, kto będzie zachwycony, budząc się w takim wnętrzu. 

Spodziewalibyście się, że Doda mieszkała w takich warunkach? 

***#POMAGAMINTERIA

Hubert ma roczek. Pierwsze sześć tygodni życia spędził w szpitalu, walcząc o każdy dzień. Urodził się z ciężkimi wadami - między innymi z brakiem kości w rękach. Pojawiła się jednak nadzieja na operację, która umożliwi mu normalny rozwój. Wystarczą dwa kompleksowe zabiegi, dzięki którym jego dłonie i przedramię ukształtują się w sposób prawidłowy, a ręce będą mogły prawidłowo rosnąć z zachowaniem pełnej funkcjonalności kończyn. Pomóż Hubercikowi przybić piątkę w przyszłości! Sprawdź szczegóły >>>
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | mieszkanie | domy gwiazd
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy