Reklama

Doda wzięła ślub

Dorota Rabczewska wyszła za mąż za Emila Stępnia. Gwiazda dozuje informacje dotyczącego tego ważnego wydarzenia. W sobotę opublikowała jedynie zdjęcie obrączek i nie zdradziła, kim jest jej wybranek. Wieczorem wraz z mężem pokazali fotografię w ślubnych strojach.

Gdy Doda w sobotę opublikowała zdjęcie obrączek i poinformowała swoich fanów, że wyszła za mąż, wielu z nich nie mogło uwierzyć w tę informację. Piosenkarka od dawna znana jest z umiejętnego podsycania zainteresowania swoją osobą. Dodatkowe wątpliwości budził fakt, że od wielu miesięcy zaprzeczała, by była z kimś w związku. 

Na jej Instagramie pojawił się również opis - (pisownia oryginalna): "Kochani, z radosnym sercem informuje Was jako pierwsza :wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć ,ze osoba ,której oddalam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów...ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!! KOCHAM GO!".

Wieczorem uchyliła rąbka tajemnicy. Zgodnie z przypuszczeniami, mężem piosenkarki okazał się być Emil Stępień. Para pobrała się 14 kwietnia w jednym z ulubionych miejsc piosenkarki w Hiszpanii. Podekscytowana Doda zdradziła, że jest to jej pierwszy ślub kościelny. 

Dorota Rabczewska zaskoczyła również fanów wyborem sukni ślubnej. Znana z ekstrawagancji i kusych strojów artystka zdecydowała się na romantyczną stylizację. Do sukni z dekoltem w kształcie serca i opadającymi ramionami dodała gęsty welon zdobiony koronką. Nie postawiła jednak na klasyczną biel, a odcienie beżu. 

Reklama

Media już od miesięcy spekulowały, że z jej wybrankiem, łączy ją coś więcej niż przyjaźń. Piosenkarka wielokrotnie zaprzeczała, że jest w związku. Kilka dni temu paparazzi przyłapali parę na spacerze, gdy wymieniali się czułościami. Doda wybrnęła z tej sytuacji tłumacząc, że zauważyła fotoreporterów i poprosiła Emila, by skradł jej pocałunek. W ten sposób chciała ułatwić pracę paparazzim. 

Doda skierowała się również bezpośrednio do swoich fanów. Prosi ich o wsparcie i trzymanie kciuków za to uczucie. Wyjaśnia również, że czas na wyjaśnienia, jak doszło do tego ślubu, przyjdzie niebawem. Piosenkarka nie ukrywa radości, że ślub udało jej się utrzymać w tajemnicy.

To drugie małżeństwo Doroty Rabczewskiej. Związek z Radosławem Majdanem miał swój finał w sądzie w 2008 roku. Piosenkarka była również zaręczona z Adamem "Nergalem" Darskim i Emilem Haidarem. Oba związki nie przetrwały próby czasu i do ślubów nie doszło.

Emil Stępień to polski producent filmowy. Ostatnio pracował przy produkcji filmu "Pitbull. Ostatni pies", w którym jedną z ról drugoplanowych zagrała Doda. 

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama