Reklama

Reklama

Dorota Gardias niczym kameleon w dwóch modnych stylizacjach

Dorota Gardias podzieliła się z fanami tym, jak spędza ostatnie letnie dni. Opublikowała nowe zdjęcia, które mówią same za siebie. Uroda 40-letniej pogodynki robi wrażenie. Im jest starsza, tym lepiej wygląda!

Dorota Garsias jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Piękna pogodynka od lat zachwyca telewidzów swoją urodą, idealnymi wymiarami i pięknym uśmiechem, który nie zmienia się na przestrzeni lat.  

Dziś wygląda równie dobrze, co przed dwoma dekadami. Patrząc na nią, aż trudno uwierzyć, że niedawno skończyła czterdziestkę. Można odnieść wrażenie, że czas się dla niej zatrzymał. 

Prezenterka ma sporo pracy, więc na nudę z pewnością nie może narzekać, ale zawsze znajduje czas dla swoich fanów, z którymi regularnie dzieli się zdjęciami w mediach społecznościowych. 

Niedawno dodała nowe zdjęcia, które zdradzają, w jaki sposób Dorota Gardias spędzała ostatnie ciepłe dni. 

Reklama

Spójrzcie sami!

Jak widać, Dorota Gardias to kobieta kameleon. Na pierwszym zdjęciu widać, jak pozuje obok motocykla marki BMW w czerwonej skórzanej kurtce, a na kolejnej fotografii pozuje w eleganckim outficie. 

Obie stylizacje dziennikarki bardzo spodobały się jej followersom, którzy nie szczędzili jej komplementów w komentarzach. 

"Z dnia na dzień piękniejsza", "Korzystaj z ostatnich promieni" - pisali, odnosząc się do jej postów. 

Która stylizacja Doroty Gardias bardziej się wam podoba? 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gardias | gwiazdy | stylizacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy