Reklama

Reklama

Dziecięce gwiazdy polskich produkcji, które dorastają na naszych oczach!

Te polskie dziecięce gwiazdy polskich filmów i seriali jeszcze niedawno podbijały serca polskich telewidzów dziecięcym urokiem osobistym, a teraz? Spójrzcie, jak wasi ulubieńcy z ekranu zmienili się na przestrzeni lat!

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska, która w 2006 roku zachwyciła nie tylko krytyków, ale również polskich telewidzów rolą Michaliny w "Tylko mnie kochaj", dziś ma już 22 lata. 

Aktorka na ekranie przyćmiła nawet takie sławy jak Agnieszka Dygant czy Maciej Zakościelny. 

Na przestrzeni lat dziecięca gwiazda pojawiała się w wielu produkcjach, m.in. w "Rodzinie zastępczej plus", "Magdzie M.", "Naznaczonym" czy "M jak miłość". 

Zagrała też u boku Macieja Stuhra w produkcji "Vocuus". Aktorka aktywnie udziela się w sieci, a zwłaszcza na Instagramie. Nie boi się poruszać w mediach społecznościowych poważnych tematów. 

Reklama

Jakiś czas temu Julia Wróblewska wyznała, że zdiagnozowano u niej zaburzenie osobowości.

Jakub Jankiewicz

Jakub Jankiewicz jest już pełnoletnim mężczyzną. Aktor urodził się w Warszawie 3 stycznia 2003 roku. Po raz pierwszy na ekranie można było go zobaczyć w "Chichocie losu", gdzie wystąpił u boku takich gwiazd jak Mateusz Damięcki czy Marta Żmuda Trzebiatowska. 

Później pojawił się w "Prosto w serce" i w "M jak miłość". Jednak największe grono fanów przyniosła mu rola Kostka Koniecznego w "Listach do M". 

Jak widać, Jakub Jankiewicz wyrósł na niezłego przystojniaka. 

Wróżycie mu wielką karierę? 

Gabriela Raczyńska

Gabriela Raczyńska w tym roku skończyła 16 lat. Nastolatka, która swoje urodziny obchodziła 1 maja, przygodę na szklanym ekranie rozpoczęła już jako siedmioletnia dziewczynka. 

Wcieliła się w Basię Domańską w serialu "M jak miłość", a widzowie wprost ją pokochali. 

Inne produkcje, z których znana jest aktorka, to m.in.: "Druga szansa", "Komisarz Alex", "Ojciec Mateusz" czy "Prokurator". 

Artystka ma już za sobą nie tylko role w serialach, ale również debiut jako współprowadząca programu "Młodzi Wielcy".

Gabriela Raczyńska angażuje się również w kampanie społeczne. Brała już udział w akcji organizowanej przez Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz kampanię społeczną Ministerstwa Obrony Narodowej.

Mateusz Pawłowski

Mateusz Pawłowski, czyli serialowy Kacperek z "rodzinki.pl", 3 czerwca skończy 17 lat. 

Aktor w telewizji zadebiutował już jako czterolatek w programie "Mini Szansa", prowadzonym przez Elżbietę Skrętowską. 

Wielka popularność przyszła do niego razem z rolą Kacpra Boskiego w produkcji "rodzinka.pl", która wypromowała wiele gwiazd, w tym m.in. Julię Wieniawę czy Wiktorię Gąsiewską, które również dojrzewały na ekranie, na oczach fanów serialu. 

Jedną z najciekawszych jak do tej pory ról, w które wcielił się Mateusz Pawłowski była ta w filmie "Dwie korony". Nastolatek zagrał tam młodego Maksymiliana Marię Kolbe. 

Emilia Dankwa

Emilia Dankwa podbiła serca polskich telewidzów rolą uroczej Zosi - przyjaciółki Kacperka w "rodzince.pl". 

Zagrała również m.in. w filmie "Być jak Kazimierz Deyna" i w "Belfrze". Obecnie aktorka jest już szesnastolatką, a jej wizualną przemianę można obserwować na Instagramie, ponieważ aktorka regularnie dzieli się tam z fanami swoimi nowymi zdjęciami. 

Profil Emilii Dankwy w mediach społecznościowych obserwuje już prawie 106 tysięcy osób. 

Uroda artystki, która wyrasta na piękną młodą kobietę, już teraz robi wrażenie. Jej ciemna karnacja i kręcone włosy są zasługą polsko-ghańskiego pochodzenia. 

Czytaj również:

Katarzyna Zielińska odsłoniła brzuch! 

Czerwona herbata odchudza?

Białe plamy na skórze po opalaniu. Dlaczego powstają? 

Madonna w prześwitującym body

Zwycięzca Eurowizji na starych zdjęciach. Ale widok! 

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy