Reklama

Ed Sheeran odwiedził fankę w szpitalu

Mama cierpiącej na zespół Retta Melody po jej narodzinach usłyszała, że dziewczynka przeżyje najwyżej 4 lata. Dziś jej córka ma niespełna 10 lat i właśnie spełniło się jej największe marzenie. Ed Sheeran odwiedził Melody w szpitalu i zagrał dla niej swoje przeboje.

Mimo, że Melody nie może chodzić ani mówić, wszystko rozumie i potrafi komunikować się ze światem. Jej mama założyła konto na Facebooku, na którym pokazuje walkę córki z chorobą i ich wspólną codzienność.

To właśnie fani Melody, którzy wspierają ją na portalu społecznościowym, pomogli w spotkaniu gwiazdy z dziewczynką. Ed Sheeran odwiedził ją w szpitalu, spędził z nią prawie dwie godziny i siedząc na jej łóżku, zagrał akustycznie jeden ze swoich największych przebojów, "Photograph".

Mama Melody nie mogła ukryć wzruszenia. - To było naprawdę imponujące. Nie było z nim prasy, kamer, menadżerów, nawet ochrony. Przyszedł po prostu sam - powiedziała po spotkaniu. - Melody jest podłączona do wielu urządzeń i rurek, które mogą przerażać. Ale nic go nie zniechęcało. Podszedł prosto do niej i usiadł blisko niej na szpitalnym łóżku - dodała.

Reklama

Spotkanie z Edem Sheeranem było największym marzeniem Melody. Dzięki niemu słabnąca dziewczynka nabrała sił do dalszej walki z chorobą. - On nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele zrobił dla mojej córki. Jestem mu winna życie, dosłownie - mówiła mama Melody.Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy