Reklama

Elżbieta II podarowała księżnej Kate wyjątkowy prezent. To symboliczny gest

9 stycznia księżna Kate świętowała 40. urodziny. Jak donoszą zagraniczne media, żona księcia Williama z tej okazji została obdarowana niezwykłym prezentem. Upominek miała wręczyć sama królowa Elżbieta II. Co otrzymała księżna Kate od obecnej królowej Wielkiej Brytanii?

Księżna Kate 9 stycznia świętowała 40. urodziny. Pałac Buckingham z tej okazji opublikował piękne portrety żony Williama. Księżna spędziła ten wyjątkowy dzień z najbliższą rodziną. Informatorzy z bliskiego otoczenia royalsów donoszą, że huczna impreza ma odbyć się dopiero w czerwcu. Wówczas urodziny obchodzi mąż księżnej Kate, książę William. Para ma zamiar świętować razem.   

Mimo że 40. urodziny księżnej Kate były niezwykle kameralne, nie obyło się bez prezentów.

Elżbieta II podarowała Kate biżuterię. To nie były zwykłe błyskotki!

Australijski tygodnik New Idea doniósł, że królowa Elżbieta II postanowiła  wręczyć księżnej Cambridge wyjątkowy, symboliczny upominek. Monarchini podarowała żonie swojego wnuka biżuterię z prywatnej kolekcji. Nie było to jednak zwykłe błyskotki, a komplet koronacyjny królowej!

Co oznacza gest Królowej Elżbiety II?

Reklama

Podarowanie księżnej Kate zestawu koronacyjnego można odczytywać symbolicznie. Diamentowy komplet nie należy do królowej Elżbiety, jest własnością królestwa i dotychczas był przekazywany z pokolenia na pokolenie. W kuluarach coraz częściej  mówi się o tym, że to właśnie książę William będzie następnym władcą Wielkiej Brytanii.

Według doniesień informatorów książę Karol  po śmierci lub ewentualnej abdykacji matki ma zrzec się tronu i poświęcić pasji, jaką jest ekologiczne rolnictwo. Najstarszy syn Karola, książę William już od dziecka przygotowywany jest do tego, by zająć miejsce babci. Prezent, który Elżbieta II przekazała  księżnej Kate w 40. urodziny ma być nie tylko świadectwem sympatii, ale też  wskazówką, kto przejmie koronę.

***
Zobacz również:


Koronawirus w Polsce dzisiaj. Adam Niedzielski podał liczbę nowych zakażeń

Najzdrowsza dieta na 2022 rok. Oto co warto jeść

Oto składniki, które warto dodawać do wody. Mają pozytywny wpływ na cerę i nie tylko!

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama