Reklama

Eva Longoria zachwyca w czarnej sukni

Eva Longoria przez polskich widzów jest kojarzona przede wszystkim z rolą Gabrielle Solis z serialu "Gotowe na wszystko"(2004-2012). Choć od emisji ostatniego sezonu tej produkcji minęło już ponad 10 lat, wydaje się, że dla Evy czas się zatrzymał. 48-letnia aktorka wygląda równie rewelacyjnie co w najlepszych czasach popularnego serialu. Jej wielbiciele mogli się o tym przekonać choćby podczas pokazu specjalnego filmu "Flamin hot", jaki odbył się w Los Angeles.

Eva Longoria ubrana była w długą czarną połyskującą suknię z trenem. To glamour w pełnym tego słowa znaczeniu. Suknia z długim rękawem, zapięta wysoko pod szyję i miękko opadająca na podłogę wydawała się zakrywać wszystko, jednak tył odsłaniał głęboko wycięty kuszący dekolt. Czarna koronkowa tkanina wyszywana migocącymi w blasku fleszy koralikami otulała zgrabne ciało aktorki, zasłaniając, ale nie do końca. Przezroczystości dyskretnie pobudzały wyobraźnię sprawiając, że stylizacja była zarazem tajemnicza i ponętna. Look uzupełnił ekstrawagancki pierścionek i wyraziste kolczyki. Swobodne upięcie włosów dodało całości nonszalanckiej nutki. Dół sukni zakrywał obuwie, ale nie trudno się domyślić, że Eva Longoria, która mierzy zaledwie 155 cm, miała na sobie buty na platformie. To jej ulubiony sposób na dodanie sobie kilku centymetrów.

Reklama

Po zakończeniu przygody z "Gotowymi na wszystko" Eva Longoria kontynuowała swoją karierę aktorską, ale rozpoczęła też nową - tym razem jako reżyser. "Flamin hot", biograficzny film opowiadający o wynalazcach chipsów Flamin Hot Cheetos. Komediodramat miał swoją premierę w marcu tego roku, a 9 czerwca pojawił się na niektórych platformach streamingowych. Spotkał się z umiarkowanym przyjęciem. Choć widzowie przyznają, że jest zabawny, to historia wynalezienia chipsów zawiera też, jak uważają krytycy, sporo "pustych kalorii".  

  Czytaj też: Emily Ratajkowski w koronkowym komplecie

Czytaj też: Anna Popek lansuje gorący trend

 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Eva Longoria

Reklama

Reklama

Reklama