Reklama

Ewa Gawryluk na gorącym zdjęciu z przeszłości

Ewa Gawryluk zaskoczyła fanów, publikując w sieci zdjęcie, do którego zapozowała bez ubrań. Kto by się spodziewał, że znana aktorka pokaże tak gorącą fotkę?

Ewa Gawryluk to polska aktorka filmowa i teatralna znana m.in. z takich popularnych produkcji telewizyjnych jak: "Na wspólnej", "Klan" czy "O mnie się nie martw". Na ekranie zadebiutowała rolą w "Wiatrakach z Ranley" i od tego czasu regularnie pojawia się w filmach i serialach. 

Ewa Gawryluk ma 53-lata i jest bardzo aktywna również w mediach społecznościowych, gdzie od czasu do czasu dzieli się z fanami tym, co u niej słychać. Jej profil na Instagramie obserwują już ponad 33 tysiące osób. 

Ewa Gawryluk to jedna z tych aktorek, dla których czas jest wyjątkowo łaskawy. Chociaż jest już po pięćdziesiątce, to wciąż zachwyca urodą. Jest piękną i bardzo zgrabną kobietą. 

Reklama

Niedawno gwiazda podzieliła się ze swoimi followersami w mediach społecznościowych gorącym zdjęciem sprzed lat. 

Ewa Gawryluk zapozowała do niego niemal nago! 

"Dawne czasy... w obiektywie Wojtka Glinki. Nie zmarzłam gdyby co..." - wyznała Ewa Gawryluk pod swoją fotką z przeszłości, a fani nie kryli zachwytu w komentarzach pod zdjęciem aktorki. 

"Od zawsze piękna", "ogień, nie dziewczyna" - komplementowali gwiazdę jej followersi. 

Na zdjęciu Ewy Gawryluk zaskakuje jednak nie tylko to, że artystka zapozowała do niego topless, ale również odważna fryzura.

Jak myślicie, lepiej jest jej w długich włosach czy w krótkich? 

*****

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Gawryluk | gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy