Reklama

Ewelina Lisowska latem wypoczywa w basenie

Ewelina Lisowska podzieliła się ze swoimi instagramowymi followersami zdjęciami oraz krótkim nagraniem wideo, gdzie widać, jak gwiazda próbuje odtworzyć nagranie Ewy Zawady z TikToka. Być może nie wszystko poszło po jej myśli, ale za to artystka po raz kolejny udowodniła, że ma do siebie ogromny dystans!

Ewelina Lisowska, która 23 sierpnia skończy 30 lat, latem stara się korzystać w pełni z pięknej pogody. Niedawno gwiazda znana m.in. z takich hitów jak: "Nieodporny Rozum", "Jutra Nie będzie" czy "W Stronę Słońca" wskoczyła niedawno do basenu w jasnym kostiumie kąpielowym, podkreślającym jej smukłą sylwetką. 

Filigranowa, bo mierząca zaledwie 155 centymetrów wzrostu artystka w obcisłym stroju wyglądała obłędnie, a do kąpieli zaprosiła nawet swojego pupila. 

Patrząc na poniższe zdjęcia, można odnieść wrażenie, że Lucy sprawiała wrażenie zadowolonej z faktu, że w taki upał mogła się, choć odrobinę ochłodzić. 

Ewelina Lisowska wynurza się z basenu

Reklama

Ewelina Lisowska opublikowała też filmik, który miał być odpowiedzią na wideo Ewy Zawady, które jakiś czas temu pojawiło się na TikToku. 

Widać na nim, jak piękność bez żadnych większych problemów wynurza się z basenu, a woda spływa po jej skórze. Wygląda to niezwykle seksownie, więc znana piosenkarka też chciała spróbować nagrać podobne wideo. 

Niestety nie wszystko poszło po jej myśli... 

Chociaż nie wyszło perfekcyjnie, to nagranie Eweliny Lisowskiej i tak spodobało się jej fanom w mediach społecznościowych. Gwiazda już nie pierwszy raz udowodniła, że ma poczucie humoru.

Czytaj również: 

Szczere wyznanie Bogny Sworowskiej 

Cindy Crawford coraz śmielej eksperymentuje z wyglądem 

Najlepsze wykonania Michała Szpaka 

Zobacz także: 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy