Reklama

Reklama

Goldie Hawn ma 76 lat i zachwyca formą. Jak się zmieniała?

Goldie Hawn, aktorka znana z takich filmów jak "Ptaszek na uwięzi" czy "Ze śmiercią jej do twarzy" przebywa obecnie w Aspen. Gwiazda odpoczywa tam u boku przyjaciółki Melanie Griffith, córki Kate Hudson i wieloletniego partnera Kurta Russella. Patrząc na jej najnowsze zdjęcia i imponującą formę aż trudno uwierzyć, że skończyła już 76 lat!

Goldie Hawn zadebiutowała w 1967 roku rolą w serialu "Dzień dobry, świecie" ("Good Morning, World"). Chwilę później pojawiła się na wielkim ekranie w komedii "Jedyna oryginalna orkiestra rodzinna" ("The One and Only, Genuine, Original Family Band"). Za rolę Toni Simmons w filmie "Kwiat kaktusa" otrzymała Oscara i Złoty Glob. Później było już tylko lepiej. 

W latach 80. i 90. Goldie ugruntowywała swoją pozycję jednej z najpopularniejszych aktorek na świecie.  W 1996 roku pojawiła się w "Zmowie pierwszych żon" u boku Bette Midler i Diane Keaton i za rolę jednej z tytułowych bohaterek odebrała nagrodę Blockbuster Entertainment. Cała obsada filmu została także nagrodzona National Board of Review.

Nie mniejszym zainteresowaniem opinii publicznej cieszyło się także życie prywatne Goldie. Po rozwodzie z reżyserem i aktorem Gusem Trikonisem oraz nieudanym związku małżeńskim z Billem Hudsonem (to z nim ma córkę, także aktorkę, Kate) gwiazda związała się z aktorem Kurtem Russelem, z którym do dziś tworzy jedną z najszczęśliwszych par Hollywood. Małżonkowie grają razem w filmach, podróżują i wciąż okazują sobie miłość. Obecnie oboje przebywają w Aspen, gdzie Goldie udało się spotkać na lunchu ze swoją dobrą koleżanką, także aktorką Melanie Griffith. 

Reklama

Goldie Hawn skończyła 76 lat i wciąż zachwyca. Tak się zmieniała!

Goldie Hawn przez lata uchodziła za jedną z najpiękniejszych blondynek świata. Już w swoich pierwszych projektach i wywiadach udowodniła, że za urodą idzie także spore poczucie humoru i inteligencja. Oto, jak zmieniała się przez lata!

***
Zobacz również:

Britney Spears nie wróci już do muzyki?

Dorota Gardias ma nowego partnera. Wiemy, kim jest! 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Goldie Hawn | Kurt Russell | Kate Hudson | aktorka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy