Reklama

Reklama

Gwiazdy w domowym zaciszu. Co najchętniej noszą?

Okazuje się, że w domowych pieleszach celebrytki stawiają na wygodę. Dlatego przez ostatnie miesiące firmy projektujące odzież domową przeżywają rozkwit. Największą popularnością cieszą się dresy, które jeszcze przed pandemią można było skompletować ze szpilkami i pokazać się na ściance.

Teraz spodnie i bluza z kapturem to must have większości gwiazd. Listę otwiera Paulina Sykut-Jeżyna. Gwiazda Polsatu na srebrnym ekranie pojawia się wręcz w bajkowych kreacjach. Forma, tkanina i detal zawsze przyciągają uwagę widzów. Jednak kiedy gasną telewizyjne spoty, dziennikarka stawia na wygodę. 

Dlatego na Instagramie nie brakuje zdjęć w dresach. Pani Paulina jest osobą, która w życiu codziennym stawia na sport. 

Poza tym zabawy z córką też wymagają poświęceń. Jednak domowy wizerunek przysłowiowej dresiary także opatrzony jest stylem i klasą. Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie.

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan znana jest ze swojego aktywnego życia. Celebrytka wykorzystuje każdą godzinę do maksimum. Jednak chwile błogiego lenistwa na kanapie z psem także się zdarzają. 

Co wtedy najlepiej włożyć? Idealnie prezentuje się komplet z bawełny w serduszka. Czyż nie jest słodki?

Sport i walkę o siebie ma we krwi. Na co dzień nie unika eleganckich stylizacji. Poza kamerą często eksperymentuje. Jednak bez wątpienia Karolina Szostak wyjątkowo wygląda także w dresie. Swoje stylizacje umiejętnie przeplata. Jest w nich pierwiastek chłopczycy i kobiecości zarazem. Zdjęcia w windzie, które dziennikarka umieszcza na Instagramie, najlepiej to obrazują.

Barbara Kurdej-Szatan chętnie nosiła dresy przed ciążą. Nawet na ściance prezentowała się w nich nieziemsko. Teraz młoda mama także stawia na luz i swobodę, ale w granicach rozsądku. Kto obserwuje profil aktorki zauważy, że stawia nie na ilośc, lecz jakość ubrań, którym chętnie daje drugie życie.

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy