Reklama

Reklama

Hanna Lis skończyła 51 lat!

Hanna Lis 13 maja skończyła 51 lat, ale wciąż zachwyca zarówno charyzmą, jak i urodą. Jak wyglądały początki pięknej prezenterki telewizyjnej w show-biznesie?

Hanna Lis przyszła na świat 13 maja 1970 roku w Warszawie. Pasję do dziennikarstwa odziedziczyła po rodzicach, Aleksandrze oraz Waldemarze, którzy pracowali w mediach m.in. jako korespondenci zagraniczni. 

Dziennikarka od najmłodszych lat wiedziała, że chce pracować w telewizji. Podobno już jako czterolatka oznajmiła o swoich planach rodzinie, jednak wykazywała również inne talenty. 

Jako siedmioletnia dziewczynka, zdobyła tzw. Srebrnego Cekina na Festiwalu Piosenki Dziecięcej Zacchino d’Oro, śpiewając "Rapa rapanello", a później miała okazję również wystąpić z chórem przed Janem Pawłem II. 

Reklama

Hanna Lis ukończyła italianistykę na Uniwersytecie Warszawskim, a karierę w mediach zaczęła w telewizji TVP w 1993 roku, gdzie prowadziła takie programy jak Teleexpress oraz Stopklatka. 

Kilka lat później przeszła do TV4. Na przestrzeni lat była związana również z m.in. Polsatem, gdzie prowadziła Wydarzenia. Można ją było oglądać także w programie Azja Express oraz Bez planu w stacji TVN Style i Między słowami w Polsat Café.

Życie prywatne Hanny Lis

Pierwszym mężem Hanny Lis był prawnik Robert Smoktunowicz, jednak ich małżeństwo nie przetrwało. Następnie dziennikarka związała się przedsiębiorcą Jackiem Kozińskim, z którym ma dwie córki: Julię i Annę. 

Niestety nie wyszło im, a prezenterka związała swoje losy z Tomaszem Lisem, za którego wyszła w 2007 roku. Para była razem przez długie lata, jednak w 2018 roku zdecydowali, że przyszła pora, aby każde z nich poszło w inną stronę.  

Plotki, które również mogą cię zainteresować! 

Anja Rubik w śmiałej sesji zdjęciowej! 

Jak mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan? 

Jak żyła Maria Czubaszek? 

Spektakularna przemiana Emilii Dankwy! 

"Królowa życia" w różowym bikini! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis | 51 urodziny Hanny Lis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama