Reklama

Reklama

Harry Styles jest najbogatszą młodą gwiazdą w Wielkiej Brytanii. Wyceniono jego majątek!

Harry Styles z pewnością nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu. Koncertuje, gra w filmach, udziela wywiadów i rozwija własne marki kosmetyczne. To wszystko opłaciło się młodemu gwiazdorowi. Został bowiem uznany za najbogatszego celebrytę w Wielkiej Brytanii przed 30-tką. Jego majątek oszacowano na 116 mln funtów (631 mln zł). Druga w zestawieniu Dua Lipa ma „zaledwie” 69,1 mln.

W zestawieniu "Rich List" sporządzanym co roku przez brytyjski magazyn o gwiazdach "Heat", Harry Styles zadebiutował już w 2016 r. za sprawą świetnej passy w zespole One Direction, którego był członkiem. Sześć lat później znalazł się na szczycie rankingu najbogatszych gwiazd w Wielkiej Brytanii, które mają nie więcej niż 30 lat. Ubiegłoroczny lider zestawienia Ed Sheeran wypadł z niego, gdyż skończył 31 lat i nie spełnia kryterium wieku.

Harry Styles to jeden z najpopularniejszych młodych wokalistów na świecie. Po rozpadzie zespołu One Direction zdecydował się rozpocząć solową karierę.  Niemal całkowicie zmienił wówczas estetykę - od muzyki począwszy, a na stylu skończywszy. Te decyzje się opłaciły - dziś Styles może cieszyć się niemałą fortuną i rzeszą oddanych fanów.

Reklama

W pomnażaniu majątku Stylesowi pomogło zapewne wydanie albumu "Harry’s House", z którego piosenki tygodniami królowały na listach przebojów, a także gaże filmowe - Styles zagrał w "Nie martw się, kochanie" i "My Policeman". Gwiazdor wzbogacił się też dzięki kontraktowi reklamowemu z Gucci i zyskom swojej marki kosmetycznej Pleasing. To, że dołączył do filmowego uniwersum Marvela, może mu przynieść fortunę w kolejnych latach. 

Kto znalazł się na podium "Rich List"?

W rankingu najbogatszych ten 28-latek zostawił konkurencję daleko w tyle. Przy jego 116 mln funtów, majątek drugiej w zestawieniu Duy Lipy - 69,1 mln i trzeciej Cary Delevingne - 63,8 mln, prezentują się dosyć skromnie.

***
Zobacz również: 

Harry Styles będzie... przedmiotem zajęć uniwersyteckich. Zaskakujący pomysł!
Harry Styles znów wystąpi w Polsce! Kiedy koncert gwiazdora?

PAP/Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Harry Styles | lista najbogatszych celebrytów

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy