Reklama

Heidi Klum zarażona koronawirusem?

​Heidi Klum poinformowała obserwatorów na Instagramie, że jest chora, a źródłem złego samopoczucia jest koronawirus. Gwiazda czeka na wyniki testu.

Heidi Klum jest jedną z jurorek w najnowszym sezonie programu "America’s Got Talent". 46-letnia modelka nie pojawiła się jednak w ostatnim odcinku, gdzie powinna zasiąść u boku Simona Cowella, Howiego Mandela i Sofii Vergary.

Telewidzowie zobaczyli na jej miejscu Erica Stonestreeta - aktora znanego z serialu "Modern Family".

Jakiś czas temu Klum poinformowała fanów przez InstaStories, że czuje się nie najlepiej. Wspomniała wówczas, że wszystko zaczęło się od dreszczy, gorączki i kaszlu. Co więcej, jej mąż miał bardzo podobne objawy.

Reklama

Zaniepokojona gwiazda postanowiła zgłosić się do lekarza, aby ten wykonał na niej i jej rodzinie testy wykrywające obecność koronawirusa w organizmie. Ten odesłał modelkę z kwitkiem. Po kilku próbach służby zdrowia zdecydowały się przeprowadzić badania.

Załamana Klum podzieliła się swoją historią z instagramowymi obserwatorami, pisząc długi post i zamieszczając wzruszające wideo, na którym małżeństwo całuje się przez szybę.

"Jak wielu z was, ja również jestem chora od tygodnia. Mój mąż, który wrócił ze swojej trasy również. Żeby zachować bezpieczeństwo, pozostajemy w odosobnieniu, dopóki nie otrzymamy wyników testu na obecność koronawirusa (który wykonano dopiero dzisiaj!) [...] Żyjemy w dziwnych czasach...ale w takich momentach przypominasz sobie, co jest naprawdę dla ciebie ważne - ludzie, których kochasz oraz ich bezpieczeństwo" - wyznała.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy zatroskanych fanów, którzy życzyli modelce szybkiego powrotu do zdrowia i bezpośredniego kontaktu z rodziną.

 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Heidi Klum | koronawirus | Hollywood
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama