Reklama

Reklama

Helena Christensen zachwyca w kampanii bielizny Coco de Mer

Helena Christensen zrobiła istną furorę w kampanii bielizny Coco de Mer. Ikona modelingu lat 90. wciąż jest w świetnej formie, a seksownej figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka z branży!

52-letnia Helena Christensen postanowiła udowodnić całemu światu, że dojrzałe kobiety wcale nie przestają być seksowne, a wręcz przeciwnie... Na swoim przykładzie duńska piękność udowadnia, że "panie są jak wino, im starsze, tym lepsze". 

Ikona modelingu lat 90. zdecydowała się wziąć udział w śmiałej sesji zdjęciowej na potrzeby matki Coco de Mer. Zdjęcia, do których gwiazda zapozowała w skąpej bieliźnie, zrobiono w Nowym Jorku. 

Helena Christensen łamie stereotypy

Helena Christensen to kolejna modelka, która obala stereotypy. Wiek nie gra w tej branży już takiej roli jak jeszcze dwadzieścia lat temu. 

Reklama

Na szczęście obecnie coraz więcej granic się zaciera, a na wybiegu oraz w sesjach dla znanych magazynów zaczynają pojawiać się różne wzorce piękna. 

Helena Christensen to piękna kobieta i jesteśmy pewni, że jeszcze długo nią pozostanie. Poza tym jej figura wcale nie zmienia się na przestrzeni lat. 

Modelka w przeszłości pozowała m.in. dla Christiana Diora, Chanel czy Vivienne Westwood. 

Zajmowała się również aktorstwem.

Jesteście fanami Heleny Christensen

Zobacz również: 

Księżna Kate i książę William rozstali się?! Nie oni jedyni

Gwiazda TVN w bikini. Patrzyli tylko na jedną rzecz!

Jasnowidz nie ma dobrych wieści. To stanie się niebawem!

Zobacz także: 


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy