Reklama

Reklama

Ida Nowakowska urodziła!

W styczniu gwiazda TVP na antenie programu "Pytanie na śniadanie" ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Dzisiaj media obiegła wiadomość, że Ida Nowakowska urodziła. Jaka jest płeć dziecka?

Ida Nowakowska cieszy się ogromną popularnością. Prowadząca takich programów, jak "Pytanie na śniadanie" i "Dance Dance Dance" od kilku lat bardzo chciała zajść w ciążę. W wielu wywiadach przyznawała, że zdaje się w tej kwestii na wolę Bożą. W styczniu tego roku na antenie porannego programu "Pytanie na śniadanie" gwiazda ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Ida od wielu lat jest w szczęśliwym małżeństwie z amerykańskim aktorem i dyplomatą, Jackiem Herndonem. Poznali się jeszcze za czasów studiów na Uniwersytecie Kalofornijskim. Jak donosi "Super Express" para kilka dni temu doczekała się przyjścia na świat ich pierwszego dziecka.

Reklama

Poród odbył się zgodnie z planowanym terminem. Gwiazda TVP co prawda jeszcze nie ogłosiła tego oficjalnie, jednak media obiegła informacja, że Ida wydała na świat synka. Kilka dni temu pożegnała się na jakiś czas z widzami telewizji śniadaniowej, jako powód podając przygotowania do porodu.

Serdecznie gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom i życzymy wielu radosnych chwil z synkiem!

***

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | Pytanie na śniadanie | dance | poród

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama