Reklama

Ile zarabia Lech Wałęsa? Aleksandra Żebrowska już wie

Od kilku tygodni internauci przyglądają się poszukiwaniu pracy byłego prezydenta. Lech Wałęsa najpierw umieścił ogłoszenie, że jest w potrzasku, a teraz tłumaczy, z czego to wynika. Ile pieniędzy ma na koncie? Aleksandra Żebrowska i Kuba Wojewódzki usłyszeli szczerą odpowiedź.

Wywiady, wyjazdy, prelekcje głównie zagraniczne. Pandemia sprawiła, że kurek dochodów byłego prezydenta Lecha Wałęsy został skutecznie dokręcony. Gdańszczanin zaproszony na kanapę do Kuby Wojewódzkiego nie unikał odpowiedzi na trudne pytania. 

Co robił przed pandemią prezydent Lecha Wałęsa

Zapytany, co robi najlepiej, bez skrępowania odpowiedział, że jego mocną stroną jest "Dobre wrażenie przy robotach płatnych". Nie ukrywał, że do tej pory nie miał problemów finansowych. Instytut Lecha Wałęsy, przekształcony z biegiem lat w fundację został założony w 1995 roku. Od tego czasu kalendarz byłego prezydenta był szczelnie wypełniony. Integrowania środowisk społecznych i politycznych i organizowanie debat było główną misją tej instytucji. Jednak dochód Lech Wałęsa czerpał głównie z zagranicznych wyjazdów, podczas których uważany był za "rzecznika międzynarodowej i międzyludzkiej solidarności". Podczas zagranicznych wykładów Lecha Wałęsa zdaniem wielu budował pozytywny wizerunek Polski, łamiąc stereotypy oraz wspierał Polonię.

Reklama

Na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego wyznał, że jego sytuacja finansowa jest zła. "Dzisiaj mi tam zostało chyba 5 tys. zł tylko na tym koncie- podkreślił.

Michał Żebrowski udzielił wskazówek swojej żonie. Co zrobiła Aleksandra Żebrowska?

Rozmowie przysłuchiwała się Aleksandra Żebrowska, którą przed wystąpieniem w popularny show szkolił mąż. Jakich wskazówek Michał Żebrowski udzielił żonie? Wiadomo, jak miała zachować się na widok wchodzącego do studia gospodarza programu. Jednak na pytanie, jak ma się zachować, w stosunku do byłego prezydenta Lecha Wałęsy nie padła jednoznaczna odpowiedź. Sami zobaczcie, czym skończyły się aktorskie porady.

*** Relacja na Instagramie ma dwie odsłony***

Co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie?

Aleksandra Żebrowska przerywa milczenie

Te kosmetyki podbijają serca kobiet. Poznaj ich mocne strony!

Piąta rocznica śmierci Marii Czubaszek

Tak wygląda ciało Anny Lewandowskiej. "Cellulit, rozciągnięta skóra na brzuchu". Trenerka szczerze o niedoskonałościach Magazyn 

Małgorzata Socha w piekielnie seksownym wydaniu! Gwiazda "BrzydUli" kusi na archiwalnym kadrze :: Magazyn 

Piotr Żyła zaśpiewał przebój Queen! "I mamy kandydata na Eurowizję" [WIDEO] :: Magazyn :

Zobacz także:

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy