Reklama

Reklama

Ile zarobią Sussexowie po odejściu od rodziny królewskiej?

Sensacje na temat samodzielnego życia Meghan i Harry’ego nie ustają. Zagraniczne media donoszą o kolejnych zmianach i ważnych decyzjach pary. Tym razem prześwietlono ich przychody. Ile mogą zarobić na jednym poście zamieszczonym w mediach społecznościowych?

Meghan Markle i książę Harry od kilku tygodni starają się odseparować od brytyjskiej rodziny królewskiej. O swojej decyzji poinformowali obserwatorów na Instagramie. Z tego źródła o wszystkim dowiedziała się także królowa Elżbieta II. Po wielu rodzinnych perturbacjach arystokraci doszli w końcu do porozumienia, a Meghan i Harry mogą w końcu zacząć żyć własnym życiem.

Mimo wyprowadzki do Kanady i próby odcięcia się od medialnego szumu, poczynania byłej książęcej pary wciąż bardzo interesują tabloidy na całym świecie. Ostatnio fani royalsów mogli śledzić zmagania Sussexów o utrzymanie statusu ich książęcej marki. Królowa bowiem zabroniła im posługiwać się tytułem "Sussex Royal", do którego nie będą mieli prawa już w marcu tego roku. Choć początkowo Meghan nie zamierzała stosować się do poleceń monarchini, to ostatecznie postanowiła nie sprzeciwiać się jej woli.

Reklama

Sussexowie nie będą wzbogacać się zatem za sprawą dworskich tytułów, czy książęcego statusu, ale na pewno będą w stanie utrzymać rodzinę. Według doniesień platformy analitycznej "Inzpire Me", wartość instagramowego profilu Meghan i Harry’ego znacznie wzrosła. Jak się okazało, para może zarobić za jeden opublikowany na swoim koncie post ponad 400 tysięcy złotych. Co ciekawe, to dwukrotnie więcej niż wartość internetowej aktywności Kate Middleton i księcia Williama.

Myślicie, że to wpłynie na ich relacje?

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy