Reklama

Reklama

Internauci śmieją się z plakatu Julii Wieniawy

Julia Wieniawa udostępniła w mediach społecznościowych plakat, reklamujący najnowszy sezon serialu „Zawsze warto”. Internauci od razu zauważyli, że aktorka wygląda nienaturalnie.

Julia Wieniawa z ochotą zajęła się promowaniem nowego sezonu produkcji "Zawsze warto". Przypomnijmy, że jeszcze niedawno rozpaczała nad zdjętym z anteny TVP serialem "Rodzinka.pl". Julia postanowiła jednak otrzeć łzy i zająć się tymi angażami, które ma. Julka cieszy się coraz większą popularnością. Jej kariera zarówno aktorska, jak i muzyczna nabiera tempa.

Krajowe media rozpisują się także na temat jej potencjalnych partnerów. Od kilku tygodni zaciekle dyskutują, kto teraz spotyka się z młodą aktorką.

Reklama

Aktorka udostępniła plakat reklamujący serial na Instagramie, pisząc w poście: "Oj tak. WRACAMY!". "Zawsze warto" nagrodzono Telekamerą, a widzowie przyjęli produkcję bardzo entuzjastycznie.

Fani produkcji nie posiadali się ze szczęścia, ale nawet tak duże emocje nie uśpiły ich czujności. Zauważyli bowiem, że Julia ma nieproporcjonalnie małą rękę.

"Julka uwielbiam Cię, ale czemu masz taką dziwną rękę? Co zrobił ci ten fotograf?", "Ręka jak od bobasa doklejona" - pisali w komentarzach.

Zobaczcie koniecznie tę nieudaną grafikę!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Zawsze Warto Polsat

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy