Reklama

Reklama

Isabel Marant tworzy dla L’OREAL Paris

Marka L’ORÉAL Paris ogłosiła ekskluzywną współpracę z ikoną francuskiej mody - Isabel Marant. To pierwsza limitowana kolekcja kosmetyków do makijażu stworzona przez paryską projektantkę dla marki.

Isabel Marant, dołączając do świata lidera makijażu, stworzyła kolekcję produktów, które są tożsame z kreacjami, które lansuje na wybiegach - niebanalne, nonszalanckie, a jednocześnie emanujące prostotą. Niewymuszony szyk - zarówno w kreacji, jak i  w makijażu.

Mówisz "Isabel Marant", myślisz "paryski szyk". Projektantka swoją autorską markę założyła w 1994 roku. W błyskawicznym tempie zyskała uznanie za swój oryginalny i kosmopolityczny styl, mocno zakorzeniony w Paryżu. To wszystko ma odzwierciedlenie w każdym jej projekcie.

Wizja kobiecości

- Odkąd pamiętam, zawsze traktowałam modę ready-to-wear bardzo dosłownie, dlatego tym bardziej jestem podekscytowana możliwością współpracy z marką L’OREAL Paris, niekwestionowanym ekspertem makijażu - komentuje Isabel Marant. - Moim marzeniem była współpraca z marką makijażową, która mój styl, projekty i wizję kobiecości przełoży na produkty, dzięki którym kobiety będą mogły stworzyć niepowtarzalny makijaż, zarówno na co dzień, jak i na wieczór.

Reklama

- To jedna z naszych z najważniejszych kolaboracji. Isabel Marant jest kwintesencją paryskiego stylu i elegancji. Osiągnęła swój sukces tylko i wyłącznie dzięki sobie i swojej determinacji. Totalnie szczera w swoich projektach, do bólu niezależna i bezkompromisowa. To idealny partner dla marki. Dzięki niej kobiety mogą poczuć, że są tego warte - podsumował Pierre-Emmanuel Angeloglou, L’ORÉAL Paris Global Brand President.

L’ORÉAL Paris x Isabel Marant

L’ORÉAL Paris w kooperacji z Isabel Marant stworzyło makijżowe must-have - proste, idealne od rana do wieczora. Kolekcję tworzy pięć produktów - do oczu, policzków oraz ust, pozwalających stworzyć spójny look francuskiej it girl, niezależnie czy chcesz być au naturel, czy przekraczać progi nocnego Paryża. Na rynku polskim dostępne będą trzy produkty - pomadki, żel do brwi oraz rozświetlacz.

Nowa kolekcja do makijażu L’ORÉAL Paris x Isabel Marant zostanie zaprezentowana 27 września podczas pokazu kolekcji Isabel Marant na sezon SS2019.

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama