Reklama

Iwona Szymańska-Pavlović. W jej przypadku wiek nie ma znaczenia!

Iwona Szymańska-Pavlović zaskoczyła fanów, pokazując im się w bikini. "Czarna Mamba" wskoczyła do wody w skąpym stroju, a fotką podzieliła się ze swoimi followersami na Instagramie. Jak widać, w jej przypadku wiek nie ma żadnego znaczenia!

Iwona Szymańska-Pavlović jest jedną z najbardziej znanych tancerek i jurorek programów telewizyjnych w Polsce. Największą popularność przyniósł jej jednak program "Taniec z gwiazdami", w którym od lat ocenia taneczne umiejętności znanych osób ze świata show-biznesu. 

"Czarna Mamba", bo tak nazywa się też Iwonę Szymańską-Pavlović, słynie z tego, że jest wymagającym sędzią i trzeba się postarać, aby zaimponować jej swoimi umiejętnościami. Docenia jednak postępy, które robią gwiazdy. 

Nie sposób jest nie zauważyć, że Iwona Szymańsa-Pavlović jest przepiękną kobietą. W listopadzie tego roku atrakcyjna brunetka skończy 59 lat, ale zupełnie tego po niej nie widać. Ma w sobie mnóstwo uroku osobistego i wdzięku, a zgrabnej sylwetki może jej pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka z branży. 

Reklama

Niedawno Iwona Szymańska-Pavlović, która jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, wrzuciła do sieci fotkę w bikini, a fani nie mogli przestać się nią zachwycać. 

Nic dziwnego, spójrzcie tylko na figurę jurorki "Tańca z gwiazdami"!

"Piękne chwile....i tym pięknem dzielę się z Wami...." - napisała pod swoją nową fotką Iwona Szymańska-Pavlović. 

Trzeba przyznać, że wie, jak przyciągnąć wzrok. Skąpy kostium kąpielowy i piękny kwiat we włosach zrobiły wrażenie na fanach znanej i lubianej jurorki "Tańca z gwiazdami". 

Pod zdjęciem pojawiło się tyle miłych komentarzy i komplementów odnośnie wyglądu "Czarnej Mamby". 

"Wow", "ślicznotka", "piękne chwile, piękne miejsce a kobieta na zdjęciu jeszcze piękniejsza" - pisali użytkownicy Instagrama. 

Uwierzylibyście, ze tak wygląda kobieta przed 60-tką? Jak widać, w przypadku Iwony Szymańskiej-Pavlović wiek nie ma żadnego znaczenia! 

*** 

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | bikini
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy