Reklama

Izabela Janachowska eksponuje zgrabne nogi

Izabela Janachowska dobrze wie, jak z klasą wyeksponować swoje wdzięki. Była tancerka latem chętnie odsłania nogi i to zarówno w casualowych, jak i w nieco bardziej formalnych stylizacjach. Spójrzcie tylko, jaka jest zgrabna!

34-letnia Izabela Janachowska jest nie tylko charyzmatyczną, świetnie zorganizowaną i przedsiębiorczą organizatorką ślubną, ale również piękną kobietą, która od lat doradza innym paniom, co zrobić, aby poczuć się wyjątkowo w dniu, w którym wchodzą na nową drogę życia. 

Atrakcyjna prezenterka w przeszłości była tancerką o międzynarodowej sławie. Wywalczyła nawet brązowy medal na mistrzostwach świata w 2004 roku, jednak kontuzja kolana spowodowała, że zmuszona została przerwać karierę. 

Nowa pasja przyniosła jej jednak niesamowitą popularność i dziś profil Izabeli Janachowskiej, znanej z takich programów jak: "W czym do ślubu?" czy "I nie opuszczę cię aż do ślubu", na Instagramie obserwuje niemalże 429 tysięcy osób. 

Reklama

Prezenterka jest aktywną użytkowniczką social mediów, a niedawno pochwaliła się zdjęciami w stylizacjach idealnych na letnie dni. 

Piękna blondynka wyeksponowała zgrabne nogi. Izabela Janachowska dobrze wie, jak odsłonić ciało tak, aby zachować umiar i klasę. 

Niezależnie od tego, czy pozuje do zdjęcia w szortach, seksownym zestawie, czy eleganckiej kreacji, zawsze wygląda świetnie. 

Nic zatem dziwnego, że fani nigdy nie szczędzą jej komplementów w komentarzach!

Który strój Izabeli Janachowskiej podoba wam się najbardziej?

Czytaj również:

Gwiazdy, które wakacje mają przez cały rok 

Rosyjski wynalazek. Maski wiecznej młodości 

Biologia nie jest binarna. Co definiuje naszą płeć? 

Piękna córka Adrianny Biedrzyńskiej! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska | gwiazdy | zgrabne nogi
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy