Reklama

Izabela Krzan w ciąży?!

Izabela Krzan wypoczywała na słonecznym Barbadosie. Zdjęciem z egzotycznej podróży pochwaliła się w mediach społecznościowych. Fani modelki zauważyli drobny szczegół, który może sugerować, że jest ona w ciąży.

Izabela Krzan to 24-letnia modelka, która stała się popularna, kiedy w 2016 roku zdobyła tytuł "Miss Polonia". 

Atrakcyjna brunetka w ekspresowym tempie udowodniła, że jest nie tylko olśniewająco piękna, ale ma też inne walory. W 2017 roku otrzymała propozycję poprowadzenia cyklu reportaży "Lajk" w programie "Pytanie na śniadanie". 

Izabela Krzan doskonale sprawdziła się w nowej roli. Wkrótce zaproponowano jej więc, aby została hostessą w "Kole Fortuny", a w ubiegłym roku razem z Maciejem Kurzajewskim prowadziła program "Czar Par". 

Reklama

Choć modelka jest bardzo zapracowana, znajduje też czas na zasłużony odpoczynek. Niedawno na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie z urlopu na Barbadosie. 

Uwagę fanów prezenterki przykuły nie tylko wspaniałe widoki roztaczające się w tle, ale również to, w jaki sposób Izabela Krzan pozowała do zdjęcia. 

Zobaczcie sami!

"Czy ty nie jesteś w ciąży?" - zapytała ją jedna z fanek. Kobieta zwróciła tym samym uwagę na to, że Izabela Krzan zasłoniła swój wystający brzuszek kokosem. Modelka bardzo szybko udzieliła jej odpowiedzi w komentarzu. 

"Też mam takie wrażenie, szczególnie podczas wakacji z jedzeniem w opcji all-inclusive" - napisała. 

Izabela Krzan po raz kolejny udowodniła, że ma do siebie dystans. Jak się okazuje, nawet modelkom zdarza się zjeść nieco więcej podczas wakacji. 

Choć prezenterka nie jest w ciąży, z maluszkiem jest jej do twarzy. Jakiś czas temu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym atrakcyjna brunetka pozuje ze swoim synkiem chrzestnym. 

Urocze prawda? 
A.W
Zobacz także:Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | ciąża
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy