Reklama

Reklama

Izabela Macudzińska pokazała się bez makijażu

Izabela Macudzińska zyskała sporą popularność dzięki występom w programie „Królowe życia”. Celebrytka świetnie odnajduje się także w świecie mediów społecznościowych. Udało się jej zebrać na swoim profilu niemałą publikę. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje bez makijażu.

Izabela Macudzińska to uczestniczka programu "Królowe życia", emitowanego na stacji TTV. Aspirująca celebrytka jest właścicielką popularnego butiku. Ostatnio wzięła ślub ze swoim partnerem, Patrykiem Borowiakiem. Choć nie pojawia się tak często na ekranie, jak Dagmara Kaźmierska, to telewidzowie znacznie częściej słyszą o skandalach z jej udziałem.

Celebrytka ma za sobą kilka wypadków samochodowych. Zdjęcia z ostatniego z nich obiegły internet i wywołały nie lada sensację. Jednak w porównaniu z resztą obsady programu, Izabela może pochwalić się wyjątkowo stabilnym życiem uczuciowym. Świeżo upieczona żona trwa od wielu lat w stabilnym związku i zdecydowanie unika wywlekania prywatnych brudów na światło dzienne.

Reklama

Teraz zakochani spędzają bajeczne wakacje we Włoszech. Ostatnio Izabela udostępniła na Instagramie fotki z zagranicznego wypadu. Na niektórych pozuje nawet bez makijażu! To dla fanów celebrytki nowość, ponieważ Macudzińska rzadko pokazuje się publicznie w tak naturalnej odsłonie.

"Kochani, dziś dzień bez make-upu. Kto mnie zna, czyli rodzina i przyjaciele, często widzą mnie właśnie w takim wydaniu, więc teraz widzicie mnie i wy" - napisała w poście.

Niektórzy internauci zauważyli, że Izabela nie do końca jest tak naturalna, jak opisuje.

"No tak, wszystko zrobione, to po co by się miało malować? Wyczyn jakich mało!", "A cóż to za wyczyn być no make-up, mając sztuczne rzęsy i zrobione usta?" - czytamy w komentarzach.

Podoba się wam Izabela Macudzińska w wersji "au naturel"? Czy może jednak podzielacie zdanie jej obserwatorów?


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Macudzińska | Królowe życia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy