Reklama

Izabella Krzan pokazała partnera. Przystojny?

Izabella Krzan jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a niedawno zdecydowała się ujawnić wizerunek swojego partnera. Jesteście ciekawi, jak wygląda mężczyzna, który zdobył serce pięknej brunetki? To niezły przystojniak!

Izabella Krzan jest znaną polska modelką i prezenterką telewizyjna. Piękna brunetka w 2016 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, co przyniosło jej popularność. Dziś na brak propozycji zawodowych nie może narzekać, a jej nazwisko jest dobrze znane w świecie show-biznesu. 

Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje nowe zdjęcia w bikini. Ma nie tylko świetną figurę, ale jest również nieziemsko piękna. Nic więc dziwnego, że ma wielu fanów wśród mężczyzn. 

Niestety ostatni wpis gwiazdy z pewnością przyczynił się do tego, że kilka serc zostało złamanych. Izabella Krzan pokazała swojego partnera, którego oznaczyła na ich wspólnej fotce. Wygląda na to, że śliczna prezenterka jest już zajęta. Myślicie, że to coś poważnego? 

Spójrzcie sami na tą fotkę!    

Reklama

"Męskie grono fanów Izabelli Krzan zmniejsza się", "No i złamane serce" - pisali pod nowym zdjęciem Izabelli Krzan jej zawiedzeni fani, którzy najwyraźniej liczyli na to, że mają u niej szansę. 

Nie zabrakło jednak też tych, którzy gratulowali atrakcyjnej modelce, ciesząc się z tego, że w końcu odnalazła miłość. 

My również życzymy jej szczęścia! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabella Krzan | gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy