Reklama

Reklama

Jacek Borkowski trafił do szpitala przez COVID-19. W jakim jest stanie?

Jacek Borkowski dołączył do grona gwiazd TVP, które wyjątkowo ciężko przechodzą zakażenie koronawirusem. Aktor podzielił się zdjęciem ze szpitala. "No i nie zdążyłem się zaszczepić"- wyznał w swoim poście na Facebooku.

Jacek Borkowski jest utalentowanym 61-letnim polskim aktorem, który na scenie i w filmie obecny jest od wielu lat. Sztuka pociągała go od zawsze, a już jako osiemnastolatek grał w Teatrze Ateneum. 

Ma na koncie sporo różnorodnych ról, ale widzom najbardziej jest znany jako Piotr Rafalski z "Klanu", w którego wciela się już od 23 lat. Po raz pierwszy w tej roli aktor zadebiutował w 1997 roku.

Jacek Borkowski ma wielu fanów w całym kraju, którzy śledzą jego poczynania również w mediach społecznościowych. Niedawno artysta zaskoczył ich niecodziennym wpisem na Facebooku. 

Niestety, aktor dołączył do grona osób, które ciężko przechodzą zakażenie koronawirusem. 

Reklama

Jacek Borkowski trafił do szpitala, a zdjęciem z placówki podzielił się w social mediach. Poszedł w ślady kolegi z TVP, Andrzeja Piasecznego, postanawiając nie kryć tego, że zachorował.

Aktor wyznał, że niestety nie udało mu się przyjąć szczepionki zanim COVID-19 go "dopadł". 

Pod wpisem artysty nie zabrakło słów otuchy od przyjaciół z branży oraz wiernych fanów, którzy życzą mu jak najszybszego powrotu do zdrowia. 

"Szlag by to trafił.. Mobilizuj się, Jacku.. Mam nadzieję, że to lżejsza postać tego świństwa.. Kuruj się i szybko wracaj do pełnej formy... Trzymam mocno kciuki i serdecznie pozdrawiam.." - napisała Ewa Kuklińska w komentarzu pod zdjęciem Jacka Borkowskiego. 

My również życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

Czytaj również:

Książę Filip dusił się w pałacu Buckingham? To z nimi mógł mieć romans! 

Edyta Górniak. To tak żyje na Podhalu!

 Piękna Grażyna Szapołowska na spacerze z ukochanym! 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Borkowski | gwiazdy | COVID-19

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy