Reklama

Jak to możliwe, że Kate zawsze świetnie wychodzi na zdjęciach? Ekspertka zdradziła jej trik

Kate Middleton – klasa, styl i fotogeniczność. Tych rzeczy z pewnością nikt nie odmówi księżnej Cambridge. Jak to możliwe, że Kate zawsze świetnie wychodzi na zdjęciach? Wcale nie chodzi o urodę, a prosty trik. - To sprawia, że na każdym ujęciu wygląda korzystnie - mówi w swoim nagraniu na Tik Toku znana stylistka.

Kate Middleton zawsze świetnie wychodzi na zdjęciach. Nie chodzi tylko o profesjonalne sesje, ale również i zdjęcia robione na różnych wydarzeniach. Okazuje się, że to nie tylko "sprawka" urody księżnej Cambridge, ale i tajnego triku, który stosuje.

"Sekret księżnej" ujawniony!

Na czym polega? "Sekret księżnej" ujawniła na Tik Toku ekspertka. To znana stylistka Miranda Holder z Wielkiej Brytanii, która do tej pory współpracowała m.in. z członkiniami zespołu Little Mix. Jak to możliwe, że Kate zawsze świetnie wychodzi na zdjęciach?

Reklama

- Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, dlaczego Kate Middleton zawsze wygląda tak zachwycająco na zdjęciach? I to za każdym razem? Księżna przeszła szkolenie medialne. Ja zamierzam zdradzić wam jeden trik, który za każdym razem stosuje - mówi w nagraniu na Tik Toku Miranda Holder.

Co to za trik? Okazuje się, że jest niezwykle prosty. Dzięki temu każda z nas może na zdjęciach wyglądać zachwycająco niczym księżna Cambridge.

- Kate Middleton została nauczona tego, by trzymać swoją brodę równolegle do ziemi. Ani nie przechyla jej w dół, ani nie podnosi do góry. To sprawia, że na każdym ujęciu wygląda korzystnie - ujawnia stylistka.

Zobacz również: To anielskie imię zyskuje na popularności. Rodzice coraz częściej nazywają tak swoje córki

Wielbiciele Kate Middleton: "To nie trik, księżna jest zjawiskowa"

Pod nagraniem pojawiło się sporo komentarzy. Wiele osób uważa, że księżna wychodzi na zdjęciach korzystnie nie tylko przez ten prosty trik.

"Jest piękna. Jeśli dobrze wyglądasz, niezależnie od tego czy jesteś wyszkolony czy też nie... Zawsze wyglądasz fantastycznie" - zwróciła uwagę internautka. Inna z kolei dodała: "Posiadanie zespołu, który nadzoruje publikacje również jest przydatne".

"Wygląda olśniewająco, bo taka jest. Co lepsze, ma piękne włosy i jest szczupła. To połączenie zawsze wygląda dobrze" - brzmi kolejny z komentarzy.

"Widziałam ją na żywo. Jej włosy są lśniące, a ona jest tak pełna wdzięku!", "Świetna sylwetka i dobre geny. Jest zjawiskowa" - kontynuują dyskusję wielbiciele księżnej Cambridge.

Zobacz również: Sukienki boho idealne la lato. Noszą je Joanna Racewicz i Katarzyna Cichopek

"Efekt Kate". Składniki stylu Kate Middleton

Kate Middleton od momentu pojawienia się na królewskim dworze stała się inspiracją dla kobiet na całym świecie. Jaki styl ma księżna Kate? Składają się na niego przede wszystkim dwa czynniki: harmonia i prostota. A to również sprawia, że Kate zachwyca na każdym zdjęciu. Księżna nosi skromne ubrania, bez rzucających się w oczy "ozdobników". Kate najczęściej nosi monochromatyczne ubrania lub w pasujące do siebie kolory. Kwiaty, groszki czy kratę zostawia na mniej oficjalne okazje.

Styl Kate Middleton miał tak ogromny wpływ na świat mody, że pojawiło się nawet zjawisko określane mianem "efektu Kate". Polega ono na tym, że sukienki, w których pojawia się Middleton, natychmiast znikają ze sklepów. Zjawisko nasila się przede wszystkim wtedy, gdy księżna Cambridge ma na sobie ubranie z sieciówki.

Sprawdź: 5 zasad, których zawsze przestrzega Kate Middleton. Dzięki nim wygląda stylowo

***

Zobacz również:

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | księżna Cambridge
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy