Reklama

Reklama

Jakub Napierała z programu "Rolnik szuka żony" znów jest zakochany

Jakub Napierała pochwalił się w mediach społecznościowych uroczym zdjęciem, które bardzo ucieszyło jego fanów. Wygląda na to, że bohater szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" znów jest szczęśliwie zakochany. Razem z nową ukochaną wybrał się w przepiękne miejsce. Gdzie pojechali?

Jakub Napierała był bohaterem szóstej edycji popularnego programu "Rolnik szuka żony". Pomiędzy nim, a atrakcyjną Anną Stelmaszczyk, szybko zaiskrzyło. 

Para zdecydowała się rozwijać relację po zakończeniu zdjęć, jednak coś widocznie poszło nie tak, bo ostatecznie postanowili się rozstać. 

Dla fanów, którzy im kibicowali, na pewno był to cios, jednak zdjęcia, które sympatyczny rolnik wrzucił niedawno na swój profil w serwisie Instagram, na pewno bardzo ich ucieszyły. 

Wygląda na to, że bohater "Rolnika" znów jest zakochany. 

Spójrzcie, jakie zdjęcia opublikował!

Reklama

Mężczyzna spędzał swój urlop nad przepiękną Soliną i podzielił się z fanami dwoma uroczymi zdjęciami, które sugerowały, że nie był tak sam. Jak widać, Jakub postanowił już nie ukrywać już dłużej swojego szczęścia, a fani gratulowali mu nowego związku w komentarzach.  

"Miłość, czuję miłość" - napisała pod jednym ze zdjęć zachwycona fanka rolnika, a bohater "Rolnika" postanowił jej odpowiedzieć. 

"I nareszcie tę prawdziwą" - dodał, prawdopodobnie nawiązując do swojej dawnej relacji z Anną. 

Myślicie, że właśnie o to mu chodziło, czy to raczej nadinterpretacja jego słów? 

Dajcie znać w komentarzach! 
*** 

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych.

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka  

Przeczytaj historię Hani: Bez terapii genowej Hania nie ma szans. Pomóż dokończyć zbiórkę

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony | gwiazdy | celebryci | program telewizyjny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy