Reklama

Reklama

Jalicia Nightengale. Jej naturalny kolor oczu przykuwa wzrok

Jalicia Nightengale nie nosi soczewek. Błękit jej oczu jest naturalny i rzadko spotykany. Nie akceptowała go, będąc małą dziewczynką. Jako dorosła uczyniła z jego atut.

Pochodzi z Barbadosu, gdzie wychowywała się z bratem i siostrą. Niebieskie oczy zawdzięcza genom swojego ojca. W dzieciństwie nie rozumiała, dlaczego przykuwa wzrok przechodniów. W wieku dojrzewania uważała, że błękitne spojrzenie to klątwa i nie umiała sobie z tym poradzić. 

Opuszczała zajęcia w szkole, miała depresję, stroniła od ludzi. Wszystko zmieniło się w Szwajcarii. Właśnie tam przeprowadziła się po liceum razem z chłopakiem. On dostał prace na wsi, a ona zastanawiała się nad swoją przyszłością. Spontanicznie wysłane zgłoszenie do szwajcarskiej edycji Top Model okazało się strzałem w dziesiątkę. Kariera piękności z Barbadosu zaczęła nabierać tempa.

Modelka jest aktywna na Instagramie. Jej konto obserwuje ponad osiemdziesiąt tysięcy fanów, którzy czekają na kolejne zdjęcie lub wideo z jej udziałem. Obok nieziemskiej urody trudno przejść obojętnie. 

Reklama

Zobacz także: 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy