Reklama

Reklama

Jarosław Jakimowicz obraził dziennikarza

Jarosław Jakimowicz jest znany ze swoich kontrowersyjnych poglądów, którymi z ochotą dzieli się w Telewizji Polskiej jako ekspert. Tym razem nie spodobał się mu komentarz dziennikarza Sławomira Matczaka.

Jarosław Jakimowicz ma na swoim koncie niejeden skandal. Aktor znany z filmu "Młode Wilki" przyznał się do obrabowania trumien na żydowskim cmentarzu, ogromnej i dla wielu niezrozumiałej sympatii do Antoniego Macierewicza oraz Joli Rutowicz. Wielokrotnie wypowiadał się w bardzo homofobiczny i rasistowski sposób na antenie.

Mimo licznych kontrowersji Jakimowicz wciąż zapraszany jest do Telewizji Polskiej w roli eksperta. W najbliższym czasie Jarosław miał przeprowadzić rozmowę z byłym antyterrorystą na temat łapania przestępców. To nie spodobało się byłemu dziennikarzowi TVP - Sławomirowi Matczakowi, który całą sytuację postanowił skomentować na swoim facebookowym profilu.

Reklama

Na reakcję Jakimowicza nie trzeba było długo czekać. Aktor postanowił dać dziennikarzowi do zrozumienia, że nie spodobały mu się jego słowa w bardzo charakterystyczny sposób. Matczak opublikował w mediach społecznościowych treść SMS-a, który otrzymał od Jakimowicza.

"Posłuchaj podstarzaky frajerze masz dos do mnie to weź numer od Maćka do mnie i się spotkamy fajo i impotencie to ci wytłumaczę parę spraw. Jesteś gotów parówo to czekam kiedy chcesz. Tylko bez psiarni, żebyś się nie skarżył bo z ryja na konfidenta wyglądasz" (pisownia oryginalna) - napisał w wiadomości.  

Czy uważacie, że Jarosław Jakimowicz po raz kolejny przesadził?

***

#POMAGAMINTERIA

Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień Dziecka

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ >>>

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Jakimowicz | TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy