Reklama

Jennifer Lopez i Ben Affleck znów przyłapani razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck nie schodzą z pierwszych stron gazet, odkąd w mediach zaczęto spekulować o ich powrocie do siebie. Para po raz kolejny została przyłapana we wzajemnym towarzystwie.

Plotki na temat romantycznego powrotu Bena Afflecka i Jennifer Lopez stały się tematem numer jeden, gdy para jakiś czas temu została przyłapana na wspólnym spędzaniu czas w rezydencji aktorki w Miami.

Historia miłości Jennifer Lopez i Bena Afflecka

Ben Affleck i Jennifer Lopez poznali się w 2001 roku na planie filmu "Gigli". J. Lo była wówczas od kilku miesięcy żoną znanego tancerza, Crisa Judda i nie rozumiała, jakim cudem Ben Affleck uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych aktorów Hollywood. Niedługo potem zaczęto coraz częściej widywać ich razem, a do opinii publicznej wyciekła informacja o rozwodzie Jennifer z jej ówczesnym mężem. W końcu para ujawniła swoją relację i co więcej- zaręczyli się. Niestety, w 2003 roku na kilka dni przed ceremonią zaślubin z powodu ogromnej nagonki mediów odwołali ślub i wkrótce potem się rozstali, a każde z nich na lata związało się z innymi, zakładając rodziny.

Reklama

J. Lo i Ben znów przyłapani

Odkąd w maju media obiegła informacja o ich powrocie do siebie, obydwoje są pod stałym ostrzałem paparazzi. Ostatnio znów widziano ich razem. Fotografowie przyłapali ich podczas powrotu z kurortów The Hamptons na Long Island. Para spędzała tam czas przy okazji obchodów 4 lipca razem z dziećmi, a teraz wrócili do Los Angeles.

Co sądzicie o tym gorącym powrocie Bena i Jennifer?

Czytaj również: 

To będzie nowy hit? Wezmą w nim udział same sławy! 

Viki Gabor o wynikach w nauce

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ben Affleck
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy