Reklama

Joanna Koroniewska na nowych zdjęciach. Podjęła ważny temat

Joanna Koroniewska opublikowała niedawno na swoim instagramowym profilu kilka nowych zdjęć. Tym razem postawiła na stylizacje w jasnych barwach. Pod jedną z fotografii podjęła też ważny temat. Co takiego napisała popularna aktorka?

Joanna Koroniewska na brak pracy nie może narzekać, ale jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje nowe zdjęcia. 

Czasem pozuje do nich w towarzystwie męża, Macieja Dowbora, ale dodaje też fotki, na których widoczna jest tylko ona sama. Popularna aktorka ma do siebie duży dystans, więc nie boi się robić zabawnych min czy pokazywać się bez makijażu. 

Fani uwielbiają ją za takie podejście, ale niestety na Instagramie nie brakuje też hejterów, którym nie podobają się zdjęcia gwiazdy. Joanna Koroniewska postanowiła jednak zwrócić się do swoich krytykantów w opisie pod jednym z postów. 

Jesteście ciekawi, co napisała? 

Reklama

"Ktoś kiedyś napisał, że mam nie wrzucać tego typu fotografii bo moje dzieci będą się wstydzić swojej matki i jej min. A jeśli moje dzieci mają podobną mimikę do mamy?! Jakim trzeba być człowiekiem żeby wchodzić na profile innych osób i zarzucać im już nawet nie różnice w poglądach, już nawet nie inną postawę w życiu, już nie uczestniczenie w reklamach a nas, po prostu naszą fizyczność, na którą często wpływu skądinąd nie mamy. Czy moje dzieci będą się wstydzić swojej mamy? Mam nadzieję, że nigdy bo to czego ja przede wszystkim je uczę to tego żeby każdego dnia mogły spojrzeć w lustro i powiedzieć sobie, że żyją w zgodzie ze sobą, nikogo nie udają, znają swoje lepsze i gorsze strony, ale przede wszystkim szanują siebie, ale przede wszystkim innych. Tak chciałabym je wychować. I na opinii takich ludzi mi zależy" - wyznała szczerze Joanna Koroniewska, odwołując się do negatywnych komentarzy, z którymi wcześniej się zetknęła. 

Dodając zdjęcie w przewiewnym biały stroju, poruszyła ważny temat hejtu, obok którego nigdy nie powinno się przechodzić obojętnie. Aktorka zareagowała w ten sposób na negatywne komentarze, których doświadczyła nie raz. Użytkownicy mediów społecznościowych zarzucali jej w nich m.in to, że robi dziwne miny. 

Tylko, co w tym złego? W końcu powinno się mieć do siebie dystans! 

Zobacz także:

***

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych. 

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka 

Przeczytaj historię Hani: Bez terapii genowej Hania nie ma szans. Pomóż dokończyć zbiórkę

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska | gwiazdy | stylizacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy