Reklama

Joanna Krupa robi to w sposób sąsiedzki

Ostatnio wiele się działo w życiu modelki. Jednak nawet przygotowania do ślubu nie pokrzyżowały planów Joanny Krupy związanych z pomocą dla czworonogów. Ostatnio nagrała teledysk dla SNL Polska.

To rapowy utwór zatytułowany "CHWDP". Kawałek nawiązuje do akcji Chcę Wam Dać Psa. 

- Nagrywałam wtedy dla SNL i producenci powiedzieli, że chcą zobaczyć Joanne Krupę w sytuacji, w której w życiu nikt, by nie pomyślał, że mogę to zrobić. Tak, żeby pokazać dystans do siebie. Nagraliśmy teledysk "CHWDP". 

Wyszło fajnie i ludzie super zareagowali - powiedziała modelka. Joanna jest jeszcze w trakcie rejestracji nowej fundacji, bo na razie ma problem z nazwą "CHWDP", być może będzie zmuszona ją zmienić.

- Asia to robi w sposób sąsiedzki, jej się udało trafić do domów Polaków. Z empatią i zrozumieniem zazwyczaj nie mają problemu kobiety, a bardzo trudno jest trafić do mężczyzn. Oni miękną przy tym, jak pojawia się Aśka i skupiają swoją atencję. Na każdego trzeba mieć sposób - zdradził Michał Piróg.

Reklama

- Dla mnie najważniejsze jest, żeby pokazywać takich wspaniałych ludzi. Jestem dumna, że Polacy i miasto dbają o zwierzęta - dodała modelka.

Zobacz także:

X-news
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy