Reklama

Joanna Krupa. Tak wygląda naprawdę

Joanna Krupa raczej nie chwali się takimi zdjęciami, ale jej Douglas Nunes postanowił pokazać, jak jego żona wygląda naprawdę. Okazuje się, że w naturalnym wydaniu modelka prezentuje się naprawdę uroczo. Koniecznie spójrzcie na fotki, które zamieścił na Instagramie jej maż!

Joanna Krupa jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często zamieszcza swoje zdjęcia. Najczęściej jednak pokazuje fanom fotografie w eleganckich stylizacjach i pełnym makijażu. 

Jej mąż, Douglas Nunes postanowił pokazać swoim instagramowym obserwatorom, jak popularna modelka wygląda naprawdę. Pokazał uroczą fotkę żony bez makijażu. Okazuje się, że naturalnej odsłonie Joanna Krupa również zachwyca. 

Zdjęcie, na którym jurorka "Top Model" przytula pupila, rozczuliło jej fanów, którzy nie szczędzili jej miłych słów w komentarzach. Widać, że mąż gwiazdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jego partnerka jest atrakcyjna w każdym wydaniu. Często publikuje na Instagramie zdjęcia z mamą swojej córeczki w roli głównej. 

Spójrzcie tylko, jakie posty z żoną w roli głównej zmieścił w ostatnim czasie! 

Reklama

Widać, że Douglas Nunes stara się pokazać światu, że Joanna Krupa jest nie tylko modelką, ale też naturalnie piękną kobietą i wspaniałą osobą. Zdjęcia, które mężczyzna publikuje na swoim instagramowym profilu, ukazują zupełnie inny wizerunek atrakcyjnej blondynki, niż ten, który znamy z telewizji oraz popularnych tabloidów.

Jak wam się podoba Joanna Krupa w takim wydaniu? 

***

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych.

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka
Przeczytaj historię Hani: Bez terapii genowej Hania nie ma szans. Pomóż dokończyć zbiórkę

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa | gwiazdy bez makijażu | modelki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy