Reklama

Reklama

Joanna Liszowska na egzotycznych wakacjach

Joanna Liszowska pochwaliła się zdjęciami z rajskiej plaży. Aktorka postanowiła wybrać się na urlop, a jej fani nie mogą się napatrzeć na zdjęcia, które udostępnia.

Joanna Liszowska zadebiutowała na deskach Teatru Wielkiego w Warszawie rolą Anny w sztuce "Siedem grzechów głównych". Występy w teatrach przyniosły jej wiele prestiżowych wyróżnień. Artystka niejednokrotnie udowodniła, że świetnie śpiewa. Występowała w wielu popularnych musicalach, czy przeglądach muzycznych. W zeszłym roku wydała singiel "Into U".

Liszowska zyskała dużą popularność dzięki rolom w znanych polskich serialach, takich jak "Przyjaciółki", "M jak miłość", czy "Szpital na perypetiach".

Aktorka niechętnie dzieli się szczegółami z życia codziennego. Co prawda jest aktywna w mediach społecznościowych, ale najchętniej pokazuje tam kulisy swojej pracy lub zdjęcia z wakacji. Ostatnio pochwaliła się fotkami z egzotycznego wyjazdu za granicę. Joanna postanowiła odpocząć od natłoku pracy na jednej z rajskich plaż. Nie zdradziła jednak, gdzie dokładnie się udała. Fani przerzucali się zatem coraz to ciekawszymi pomysłami.

Reklama

"Przecież widać, że to fototapeta w Zakopanem!" - żartowali w komentarzach.

Zobaczcie koniecznie zdjęcie Joanny Liszowskiej!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska | wakacje | wakacje 2020

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy