Reklama

Joanna Moro pozuje na plaży w wyciętym stroju. Zachwyca formą!

Joanna Moro skończyła 36 lat, urodziła trójkę dzieci i wciąż może się pochwalić jednym z najpiękniejszych ciał w polskim show-biznesie. Aktorka, która odpoczywa właśnie nad Bałtykiem, podzieliła się z fanami zdjęciami w mocno wyciętym kostiumie kąpielowym i zdradziła sekret szczupłej sylwetki. Jedno jest pewne - Joanna Moro ciężko zapracowała sobie na swój wygląd!

Joanna Moro to polska aktorka i wokalistka, znana głównie z serialu o życiu Anny German i takich produkcji jak "Blondynka", "Egzamin z życia" czy "Brzydula". Moro nagrała również płytę z piosenkami German, wystąpiła w Opolu i zajęła drugie miejsce w programie "Taniec z gwiazdami". Nie mniejszym zainteresowaniem cieszy się jej życie prywatne. 

Joanna Moro od wielu lat jest szczęśliwą mężatką. W 2008 roku wyszła za mąż za Mirosława Szpilewskiego, z którym ma trójkę dzieci - synów Mikołaja i Jeremiego oraz córeczkę Ewę. Rodzina spędza ze sobą każdą wolną chwilę, a aktorka chętnie dzieli się z obserwatorami migawkami z prywatnego życia. Ostatnio jednak wyjątkowo chętnie chwali się... ciężko wypracowaną sylwetką. 

Joanna Moro pozuje w wyciętym kostiumie i zdradza sekret perfekcyjnej sylwetki

Reklama

Joanna Moro może się pochwalić perfekcyjną figurą. Aktorka jest bardzo wysoka, jest szczęśliwą posiadaczką długich, smukłych nóg i płaskiego, wyrzeźbionego brzucha. Jak się jednak okazuje, nienaganna forma kosztuje gwiazdę sporo pracy!

Joanna Moro wrzuciła właśnie na Instagram kilka zdjęć z plaży. Aktorka pozuje na nich w czarnym, mocno wyciętym kostiumie, który podkreślił jej idealną figurę. Przy okazji zdradziła fanom jej sekret:

- Jak zachowuje formę czyli jak ćwiczę ? Joga od czasu do czasu (na ból kręgosłupa najlepsza) na harmonię, spokój i odstresowanie

Bieganie - takie dla przyjemności, (czyli raczej szybki krok) - przychodzą mi wtedy najlepsze pomysły, oglądam, podglądam, obserwuję ludzi, ich domy przyrodę - chłonę świat ...

siłowe - najczęściej z Ewą czyli podnoszenia czy przysiady albo brzuszki na kanapie, na ławce w wolnej chwili ;)

treningi na YouTube - bardzo sobie chwalę , wpisuję trening z hantlami 20min, na pośladki 10 min i to bardzo wygodne

pływanie - 2 razy w tygodniu jestem w wodzie ;))) czy bardzo aktywnie pływam nie!!! Ale bardzo chwalę sobie kontakt z wodą ;)

Dorywcze różnorodne sporty tenis, narty, wakeboard, rower - bo każdy ruch to zdrowie

Oddychanie świadome i ćwiczenia oddechowe, mindfulness

Śpiew najlepsze brzuszki, bo żeby śpiewać muszę trzymać przeponę czyli podpieram mięśniami brzucha spinam je

No i dużo śmiechu

Jak widzicie nie ma tego tak za dużo ;) a efekty jak dla mnie zadowalające

To co dziś ? Spacer, rower czy wake ??? - napisała Moro na Instagramie. 

Trzeba przyznać, że najnowsze zdjęcia gwiazdy są najlepszym dowodem na to, że jej plan treningowy przynosi rewelacyjne efekty. Co myślicie o formie 36-latki?

***
Zobacz również:


Joanna Moro na zdjęciu z siostrą. Ale podobieństwo!

Jennifer Lopez zachwyca formą w kusym bikini!

Gwiazdy po pięćdziesiątce, które zachwycają formą!

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama