Reklama

Reklama

Joanna Opozda i Weronika Rosati na FPFF w Gdyni. Zadały szyku na czerwonym dywanie

Joanna Opozda i Weronika Rosati pojawiły się na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Aktorki chętnie pozowały fotoreporterom do zdjęć i bez wątpienia zachwyciły stylizacjami. Koleżanki z branży wspólnie brylowały na ściance, a wielu zaczęło się zastanawiać, czy to oznacza nową przyjaźń w show-biznesie.

47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

12 września w Gdyni rozpoczął się 47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, który potrwa do 17 września. To coroczna impreza filmowa organizowana od 1974 roku. Przyznawana jest statuetka Złotych i Srebrnych Lwów oraz nagrody indywidualne.

W skład programu wchodzi Konkurs Główny, Konkurs Filmów Krótkometrażowych i Konkurs Filmów Mikrobudżetowych. Poza tym na festiwal składają się również inne wydarzenia towarzyszące oraz sekcje pozakonkursowe. W tym czasie w Gdyni pojawiają się m.in. aktorzy, producenci i twórcy filmowi.

Joanna Opozda i Weronika Rosati na Festiwalu Filmowym w Gdyni

Na FPFF pojawiła się Joanna Opozda, która zagrała główną rolę w filmie "Brigitte Bardot cudowna" w reżyserii Lecha Majewskiego. Nie zabrakło również Weroniki Rosati, która wcieliła się w postać Liz Taylor. Odegranie tej roli może oznaczać spełnienie jej zawodowego marzenia. Weronika Rosatii wielokrotnie powtarzała, że Elizabeth Taylor jest jej największą inspiracją. 

Reklama

Koleżanki z planu chętnie pozowały do zdjęć i wspólnie brylowały na ściance. Aktorki bez wątpienia zadały szyku i zachwyciły stylizacjami. Joanna Opozda postawiła na kolorową sukienkę z falbanami, a Weronika Rosati zdecydowała się na czarną marynarkę oraz krótką spódniczkę w tym samym kolorze. 

Wygląda na to, że aktorki dobrze czują się w swoim towarzystwie, bo uśmiech nie schodził im z twarzy. Zaczęto się więc zastanawiać, czy to oznacza nową przyjaźń w show-biznesie.

***

Zobacz także:


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Weronika Rosati

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy