Reklama

Joanna Przetakiewicz świętuje rocznicę ślubu. Pochodnie i nastrojowa muzyka

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są parą już od kilku lat. Rok temu zakochani się pobrali. Przetakiewicz na Instagramie pokazała, jak świętuje rocznice ślubu. Mąż przygotował dla niej romantyczną niespodziankę. Obserwatorzy nie kryli wzruszenia. W komentarzach zachwycali się gestem Rooyensa. Co przygotował dla projektantki?

Joanna Przetakiewicz związała się z Rinke Rooyensem w 2018 roku. Od tego czasu para jest właściwie nierozłączna. Zakochani wzięli ślub rok temu w Grecji na Peloponezie. Na uroczystość zaprosili najbliższych przyjaciół, a pannę młodą do ołtarza poprowadzili synowie. Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens trzymali datę ceremonii w tajemniczy przed mediami. Romantycznymi zdjęciami pochwalili się już po fakcie.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzajemnie się wspierają

Para nie ukrywa, jak wielkim darzy się uczuciem. Joanna Przetakiewicz bardzo ciepło wypowiada się o mężu. "Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością. Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Jak ty umiesz mnie wzruszać! I rozpieszczać" - napisała we wpisie zawierającym zdjęcia ze ślubu.

Rinke Rooyens zaskoczył Joannę Przetakiewicz. Co przygotował?

Reklama

Jak się okazuje, mimo upływu czasu Rooyens nadal rozpieszcza swoją żonę. Joanna Przetakiewicz na Instagramie pochwaliła się tym, jak spędziła pierwszą rocznicę ślubu. Mąż przygotował dla niej wzruszającą niespodziankę.

Rinke Rooyens na telebimie rozstawionym w ogrodzie wyświetlał zdjęcia z ukochaną. Ekran otaczały rozpalone pochodnie. W tle  przygrywał zespół muzyczny, który czynił chwile jeszcze bardziej wyjątkowymi. Rooyens nie zapomniał również o kwiatach. Z płatek róż utworzył drogę,  dzięki której Przetakiewicz mogła znaleźć niespodziankę.

"Nikt inny na świecie całym by tego nie wymyślił" - napisała Przetakiewicz, dając do zrozumienia, że prezent z okazji rocznicy bardzo przypadł jej do gustu. Niespodzianka przygotowana przez Rinke Rooyensa spodobała się także obserwatorom projektantki, którzy w komentarzach nie kryli wzruszenie. Swój zachwyt wyraziła między innymi Kayah, która pod postem umieściła serduszka. 

Przeczytaj również:

Brigitte Macron w sportowych butach. Z czym je połączyła?

Monika Rosa urodziła! Poród zaczął się przed terminem

Rafał Grabias pozywa Gabriela Seweryna! Ale afera

Zobacz również: 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Przetakiewicz | Rinke Rooyens | rocznica | rocznica ślubu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy